Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Klub 26.2.2011. Audio Dream-prezentacija

Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
psps View Drop Down
Banned
Banned

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj psps Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2011 u 12:42
Puno puta cuo od audiofila da mogu nakon minute slusanja ocjeniti kolko je neki setup dobar ili ne. Meni treba malo vise vremena.

Editirao psps - 28.veljača.2011 u 12:43
Na vrh
White Face View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj White Face Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2011 u 13:04

Ajde olabavite momci. Ne treba sve pripisivati određenim namjerama.

Nisu ljudi uvijek raspoloženi za takvu vrst komunikacije (forum).  

Što se tiče same prezentacije, želim izraziti svoje oduševljenje. Oni koji imaju iz bilo kojih razloga poljuljano mišljenje o prezentiranim zvučnicima, imali su idealnu priliku da ih dožive u sasvim novom svijetlu. Onaj pomalo hladan karakter AudioPhysicsa je potpuna anuliran toplinom amplifikacije g. Kotevića. Mislim da je i sama Rega(ISIS) bila zadovoljna daljnjim procesuiranjem njezinog signala. Čak i u najzahtjevnijim momentima zvučna slika nije ukazivala na bilo kakve slabosti. Malo sam ostao zatečen položajem zvučnika u prostoru ali ono što smo smatrali izvjesnim hendikepom pokazalo se da je jako dobro iskoristivo.

Ovaj prostor nam nudi da kreativnim razmještajem zvučnika ugostimo i one najzahtjevnije.

Svima se zahvaljujem na dobrom druženju.

Editirao White Face - 28.veljača.2011 u 13:09
Ponašamo se kao djeca u osvijetljenoj sobi, koja zatvore oči i kažu da se boje mraka.
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2011 u 13:24
Originalno postano od strane člana: psps psps napisao:

Puno puta cuo od audiofila da mogu nakon minute slusanja ocjeniti kolko je neki setup dobar ili ne. Meni treba malo vise vremena.

Pa nekad je dovoljno i pol minute...
Problem je kod ovog setupa što gotovo da i nije imao neku izričitiju manu... rijetko su nam se i u starom klubu ovako poklopile zvijezde!
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2011 u 13:48
Originalno postano od strane člana: Kalle242 Kalle242 napisao:

Originalno postano od strane člana: psps psps napisao:

Pa nekad je dovoljno i pol minute...
Problem je kod ovog setupa što gotovo da i nije imao neku izričitiju manu... rijetko su nam se i u starom klubu ovako poklopile zvijezde!

...to kad dojde k meni...

Je baš, samo ne u ovak dubokim hi-fi vodama...
Jedan mi je gospon (lijepi pozdrav) kad sam tek došao oteo misao rekavši kak je ovo setup koji te NE osvaja na prvu a ja sam mislio NE "hiće mam na leđa", i kaj ga više slušaš to ti više otkriva svoj potencijal i pravo lice, no on je i izrazio sumnju koliko ga dugo možeš slušati!?, ja bih rekao dovoljno duuuuugo......i to doma...

Dosta sam se naslušao AP zvučnika, kod Darina u  dućanu, kod prijatelja u stanovima gdje isto lijepo sviraju...no ovo mi je bila najbolje pogođena kombinacija...Virgo dosad nisam čuo u boljem svjetlu...

Izgleda da se baš vole sa žaruljama...

Editirao Devo - 28.veljača.2011 u 13:52
...enlightened...coherent...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2011 u 13:51
Još da Darin odustane od tolikog toe in-a di bi mu bio cry .
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2011 u 13:58
Kako je netko rekao sve je individualno...

Nema to veze sa klasom, nego sa korektnim tonskim balansom koji se gotovo odmah skuži na prvu loptu!
Kad se uđe dublje u priču onda se gleda stejdž i detalji...

Znalo mi se tako par put zalomit i u starom klubu recimo kad su WLMi bili u igri, naim + dyn contour npr. skužiš gotovo već sa hodnika da stvar radi!
Na vrh
Jango Fett View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2011 u 14:02
Originalno postano od strane člana: Kalle242 Kalle242 napisao:

Kako je netko rekao sve je individualno...

Nema to veze sa klasom, nego sa korektnim tonskim balansom koji se gotovo odmah skuži na prvu loptu!
Kad se uđe dublje u priču onda se gleda stejdž i detalji...

Znalo mi se tako par put zalomit i u starom klubu recimo kad su WLMi bili u igri, naim + dyn contour npr. skužiš gotovo već sa hodnika da stvar radi!

Baš to... tonski je bilo sve na svom mjestu i trebalo bi se dobro udubiti u analizu da se pronađu mane, i to je već zadovoljena prva stepenica u setupiranju koju neki nisu u stanju prijeći ni sa mnogo skupljim i ambicioznijim sustavima.
Better sound through Vorsprung durch technik.
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2011 u 14:14

To je prvi dojam... daljnjim slušanjem me oduševila lakoća reprodukcije sa zadržanom visokom rezolucijom... sa nenaporom i lakoćom se moglo ući u mix i glazbu, a da su svi i najmanji elementi na mjestu te da nisu isforsirani nauštrb cjeline! 

To je odlika koju bi trebao imati svaki vrhunski sustav po meni.
Mislim predstavljeni sistem nije jeftin ali nije ni najskuplji koji smo ugostili ikad u klubu... no svira za svaku uloženu lipu, a to je masu puta teško za reći.

Editirao Kalle242 - 28.veljača.2011 u 14:17
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike