Ispiši stranicu | Close Window

KLUB 26.05. 2018 Unison&Opera

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Klub
Ime foruma: Audiofil.net klub
Opis foruma: O aktivnosti kluba.
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=14857
Datum ispisa: 11.prosinac.2019 u 01:32
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: KLUB 26.05. 2018 Unison&Opera
Objavio: Denza
Tema:: KLUB 26.05. 2018 Unison&Opera
Datum objave: 23.svibanj.2018 u 10:08
Poštovani članovi Audiofil kluba, te svi ljubitelji glazbe i dobroga zvuka!

Audiocinema-Art i Audiofil klub Vas pozivaju na prezentaciju vrhunskih analogno/digitalnih uređaja vodećih talijanskih audio manufaktura Unison Research i Opera Loudspeakers.

Premijerno ćemo predstaviti  atraktivne Unison MAX 2 Horn zvučnike,

Unison Triode 25/DAC pojačalo,

Unico Due hibridni CD reproduktor, 

sve ožičeno s Transparent Gen 6 kabelima, kao i dodatno iznenađenje;)

Veselimo se Vašem dolasku uz vrhunsku glazbu i druženje.

Subota, 26.05.2018. od 18 sati

Očekujte neočekivano!

-------------
Disconnected from the collective

Odgovori:
Objavio: robika3a
Datum objave: 26.svibanj.2018 u 12:06
...očekujem... ...super zvuk i sjajnu prezentaciju

-------------
Vrijedi mi onaj sustav čija reprodukcija glazbe i emocije traže da ih ostanem slušati.
Chord Mojo -> Chord SPM 1050 -> mbl 126 + Sony SA-WX900

Objavio: barica
Datum objave: 27.svibanj.2018 u 22:01

-------------
EAD dsp 7000 mkII dac , Aq Jaguar , Exposure 3010S , Osborne Datalink , Acoustic energy reference 1

Objavio: Gašo
Datum objave: 28.svibanj.2018 u 20:22
Kao i uvijek, obilje impresija.  Zakon su te teme/objave klubskih žuraka.

Objavio: Solo
Datum objave: 31.svibanj.2018 u 22:41
Gašo, pa što nisi došao ako te zanimao setup? I sam vidiš i u ostalim temama koliko su ti te tuđe impresije relevantne.. Ako te zanima, najbolje se uvjeriti na vlastite uši.
Setup na prvu, nepoznavajući pravu veličinu zvučnika, ovako na slici je izgledao, onako, knap za dosta velik klupski prostor a na kraju sam ga slušao praktički iz zadnjih redova. Zvučnik je u živo priličnih gabarita. Čak sam pomislio na trenutke da bi bolje radio i u većem prostoru.
Btw na slici su Unison Max1 zvučnici, manji iz te serije,  a slušali smo Max2. Zvuk je bio moćan, pun, detaljan, možda jedino u ovom setupu, za moj ukus malo previše forward.
Na žalost admin slabo navraća do kluba tako da se slike mogu pogledati na facebook. stranici kluba a vjerujem da će i ekipa iz Audiocinema Art-a i na svojoj stranici nešto objaviti. Ekipi iz Audiocinema Arta hvala na dolasku, zaista su nas u zadnje vrijeme svojim trudom navikli na izvrsne prezentacije! Bravo

-------------
Timbral listening

Datum objave: 02.lipanj.2018 u 13:05
Nisam došao zbog privatnih razloga (bjezim na Zumberacki grunt kad svaki slobodan dan), ali tako mozda i deseci ljudi koji citaju.

Uglavnom nakon otvorenja teme o klubskim prezentacija obicno je muk bez ijednog komentara.

Ne vidim neki smisao.prezentacije  ai teme, ako nitko ne moze procjeniti zvucni doseg i napisati kratki osvrt.

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2

Objavio: LOUIS PRIMA
Datum objave: 02.lipanj.2018 u 17:38
Tema služi da se i ovim putem obavijeste ljudi koji nemaju fejs o održavanju prezentacije.

-------------
Music Is My Religion

Datum objave: 02.lipanj.2018 u 21:01
Koliko klub ima glasnogovornika?

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2

Objavio: LOUIS PRIMA
Datum objave: 03.lipanj.2018 u 00:46
Nikom se neda odgovarati na glupa pitanja

-------------
Music Is My Religion

Datum objave: 03.lipanj.2018 u 07:33
Jako pametno.

-------------

Objavio: Deki777
Datum objave: 03.lipanj.2018 u 08:10
Kaže se"Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora"

Objavio: soundnewsdino
Datum objave: 03.lipanj.2018 u 10:22
Gledam slike s facebook.a i pitam se kada su stvari krenule po zlu...
Zadovoljni stanjem?
Sjeća li se itko?
http://audiofil.net/klub/default.asp?PagePosition=53" rel="nofollow - http://audiofil.net/klub/default.asp?PagePosition=53

Datum objave: 03.lipanj.2018 u 10:28
Zlatno doba, vrhunska ekipa. Sve opušteno i spontano. I svi mlađi 12g.

-------------

Objavio: Edison
Datum objave: 03.lipanj.2018 u 21:00
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Sjeća li se itko?
http://audiofil.net/klub/default.asp?PagePosition=53" rel="nofollow - http://audiofil.net/klub/default.asp?PagePosition=53

Ja pamtim, itekako...   smijeh

Predstavljanje Quadovih velikih elektrostata. Iz Rijeke potegnuli Monet, Hudo i ja, u Delnicama se pridruzili Jurkec i, mislim, anorgan. Stigao i Duc iz Slovenije. Klub stari, najstariji. Osim Ri-ekipe  Poznavao sam samo SND jer je dolazio i ranije na prezentacije u Rijeci. U klubu upoznao tatamatu, tumbaka, darka, butrosa, gasu, Damira, Jobyja, Janga... da spomenem samo neke. Zvuk zbog elektrostata - poseban. Vecer odlicna. Forum sam ranije pratio dvije godine, ali se nisam prikljucivao, samo sam citao. Medjutim, nakon te veceri, upravo zbog ljudi koje sam ranije citao, a sad i upoznao, zbog odlicne atmosfere, sutradan sam se prijavio na forum... i nakon toga u 12 godina napisao skoro 8.000 postova. Da nije bilo te veceri u Klubu, vrlo vjerojatno bih i dalje bio u read-only modu.

Objavio: Kalle242
Datum objave: 03.lipanj.2018 u 23:57

Gledam slike s facebook..a i pitam se kada su stvari krenule po zlu...
Zadovoljni stanjem?
Sjeća li se itko?

Ti umjesto da tu trollas bezveze bi mogao nekad i doci za promjenu jer si i dalje pocasni clan ili si bar bio ne znam vise. Cini mi se da smo tu titulu ukinuli haha No i ako nisi clan svejedno poziv vrijedi. 

Klub i dalje funkcionira, na prezentacijama zna biti vise ljudi nego kod Laze nekad, slusaona je velika i solidne akustike, 

Odrzavaju se prezentacije, sa prilično ozbiljnom opremom no sto se nikome ne da pisati i raspravljati po forumu koji se ionako odrzava u zivotu zahvaljujuci Zacovoj dobroj volji je druga stvar.

Za sve ostalo tu je facebook. haha

Datum objave: 04.lipanj.2018 u 00:19
Trollam bez veze? Danas ima više ljudi nego u vrijeme Dubrave? Sve je ok i nikad bolje?
Uvijek sam za konstruktivnu raspravu. Sjetno sam se prisjetio vremena od prije desetljeća kada je dosta nas distributera podržalo i pomoglo osnivanje kluba. Koja je to pozitivna vibra bila....
Danas je tako kako je. Veliš nikad bolje. Ako je tako nema baš ni prostora za raspravu niti bi moj dolazak nešto promjenio...

Objavio: syss
Datum objave: 04.lipanj.2018 u 00:30
ne znaš jel gašo pijaniji od mene ili pričamo da li treba ripat cd na 1x brzini, a siroti lap može samo na 2x... ali ajmo rasprava

predivna vremena momci

Datum objave: 04.lipanj.2018 u 01:21

Trollam bez veze? Danas ima više ljudi nego u vrijeme Dubrave? Sve je ok i nikad bolje?
Uvijek sam za konstruktivnu raspravu. Sjetno sam se prisjetio vremena od prije desetljeća kada je dosta nas distributera podržalo i pomoglo osnivanje kluba. Koja je to pozitivna vibra bila....
Danas je tako kako je. Veliš nikad bolje. Ako je tako nema baš ni prostora za raspravu niti bi moj dolazak nešto promjenio...

Ja ne znam sto zelis uopće reci, svakome kome je stalo neka djeluje, kome nije neka se mane... vrlo jednostavno. Klub su oduvijek bili ljudi i druzenje oko zajednickog hobija, nekome i posla

Ovakve 'gdje je zapelo i sto se dogadja' postove od nekoga tko nije bio u klubu ne znam ni ja otkada,  pa iskreno ne znam ni da li ti je stalo ili samo provociras? 

Sam znas da te svi tamo znamo od pocetaka i uvijek si dobrodosao. 

Objavio: butros gali
Datum objave: 04.lipanj.2018 u 08:26

Je , je  prije je bilo bitno bolje, neminovno. obrva      

Datum objave: 04.lipanj.2018 u 09:02
Bio prije godinu dana (što ne smatram važnim) i znam da sam dobrodošao....
Kao što rekoh. Prisjetio sam se starih vremena i usporedio ih sa sadašnjim stanjem te upitao jeste li zadovoljni?. Nema smisla na to reagirati kao nogometni navijač kojem je netko taknuo u "svetinju".
Vidim klub bez novih lica, klub u koji osnivači više ne dolaze te klub koji više nema online vidljivost ni približno kao nekad. Znači nema ni relevantnosti...
I onda pitam gdje je krenulo po zlu?
Ne upirem prstom u krivca (jer i neznam tko je) nego samo konstatiram stanje koje vidim. Provokacija? Nebih rekao. E sad...možda ja krivo vidim, umišljam i pere me fatamorgana...tko zna...
Ako je tako moje isprike na napisanom...

Objavio: butros gali
Datum objave: 04.lipanj.2018 u 09:37
Jednostavno,  lako vidljiv zamor materijala uzrokovan protekom godina kod poslikanih u Dubravi.        

Datum objave: 04.lipanj.2018 u 09:54

Vidim klub bez novih lica, klub u koji osnivači više ne dolaze te klub koji više nema online vidljivost ni približno kao nekad. Znači nema ni relevantnosti...
I onda pitam gdje je krenulo po zlu?

Pa rekao sam... ima online vidljivost na facebook.-u, kako se promijenio klub tako se i promijenio svijet društvenih mreža od 2005 na ovamo, no što se svi još držite k´o pijani plota ovog foruma (iz navike). 
Ne znam u što ćete gledati kad netko ne obnovi hosting. Onda automatski više ni kluba neće biti. haha

Ima i novih lica, čak i nekoliko novih članova. 

Datum objave: 04.lipanj.2018 u 10:09
Aj dobro da si me upozorio na facebook... Proučit ću o čemu se radi...
Drago mi je da je u klubu sve ok...

Objavio: zed_alive
Datum objave: 04.lipanj.2018 u 10:22
Originalno postano od strane člana: butros gali butros gali napisao:

Jednostavno,  lako vidljiv zamor materijala uzrokovan protekom godina kod poslikanih u Dubravi.

Nisam nikad bio dio kluba, no glasine vele da nije samo u pitanju zamor materijala...

Objavio: Doomsday
Datum objave: 04.lipanj.2018 u 10:38
Sorry, ali ne mogu izdržat...

Nisam kontra napretka, koristim se svime i svačime oduvik, ali moram nešto reć...

Čuvajte forume, ne dajte da ih ovo zlo od facebook.-a potpno istisne...

Ka šta su tigrasti komarci istisli ove naše domaće...

Je da grizu i danju i noću, a ne samo noću...

Ali, nisu zato i bolji...

Yebo fejsbuk...

Daga yebo...

Bijesan

-------------
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA...

Objavio: zook
Datum objave: 04.lipanj.2018 u 11:09
Slažem se s doomsdayem.
Treba pokušati spasiti ovaj forum, te ga tehnički malo unaprijediti.
Ne znam u čemu je točno stvar, ali izgleda da se Žacu više neda oko toga petljati, što me i ne čudi.
Koliko treba novaca godišnje za servere? Mislim da bi 100 članova foruma moglo to izfinancirati bez problema. I treba nam nekoliko moderatora. Dobrovoljci?

-------------
đez je limunada

Objavio: zed_alive
Datum objave: 04.lipanj.2018 u 13:15
Mislim da su troškovi toliko minorni da bi i desetak članova to isfinanciralo bez da trepne.
Ali ako se Žacu ne da više truditi oko foruma, nadam se da će biti fer pa prenijeti domenu na nekog kome se da održati ga na životu. Jer eventualno gašenje bilo bi prevelika šteta...ako ne zbog sadašnjosti, a ono barem zbog bogate arhive vrlo, vrlo korisnih informacija za svakog novog (pa i starog) namjernika.

Datum objave: 04.lipanj.2018 u 14:03
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

Originalno postano od strane člana: butros gali butros gali napisao:

Nisam nikad bio dio kluba, no glasine vele da nije samo u pitanju zamor materijala...

Evo ih još, ovaj iznad je nekad možda prije i došao (jednom) u doba vladavine Zorana Milanovića prvog haha ovaj ispod nikad nije bio, a sve znaju. Zemljo otvori se. haha
Klub je oduvijek bio otvoren za sve, eto i ja sam došao "kao mulac" 2006. i nakačio se, prvo sam samo čitao forum. Htio sam unaprijediti vlastiti hifi, čuti štošta drugoga i nešto naučiti u praksi.

No forum kao takav je pao zadnjih godina sam po sebi, a klub je promijenio ime i preselio se na FB. Možda ima manje komentara, odnosno medij je drugačiji, no preko tog alata je "reach" puno veći, (pričamo o tisućama ljudi), pa shodno tome se i pojavi ekipe, često dođe dosta ljudi koje uopće ne znam no zainteresirani su.. 

Ovdje se sve svelo čini mi se na istih 15-20 ljudi koji prate forum iz navike kao i ja... uostalom i za sam da se priča održi što se foruma tiče jer je tu već tradicija u pitanju.

Živi bili i dođite u klub... sve znate gdje je i kad. Najavi se na vrijeme... naravno i na forumu, dok ga ima. mig

Objavio: syss
Datum objave: 05.lipanj.2018 u 02:03
osobno nemam fejs, niti ću ga ikada imati jer sam jednostavno protiv te prostitucije privatnosti.

ali da li ijedan taj kumulativni "lajk" za svaku sliku može zamijeniti kada dobiješ iznenadni poziv za rođendan od vesele old-skul ekipe koja te se sjeti nakon xy godina čisto zato jer smo jednom davno rasturali po forumu... bilo loše, bilo dobro, ali uvijek prokleto zabavno.

neka većeg dohvata ljudi preko popularnijih medija, ali za nas eto 15-20 kako priča kalle, u današnje doba, mislim da se isplati održati živim bikoz u mojim očima kvantiteta uvijek < kvaliteta, ali to bi jango bolje objasnio svakako

Datum objave: 05.lipanj.2018 u 09:40
Jasno, FB možeš customizirati, u biti koliko "hraniš svinju", toliko se o tebi zna... ako to želiš.
Možeš također staviti nick od dvije riječi, ne mora biti ime i prezime. Također možeš u postavkama odrediti da nitko ni ne vidi što radiš ili "lajkaš" whatever.

Uglavnom ga koristim za evente/koncerte, feed dolazi sam, pa štrihiram što me interesira, što ne, za vijesti vezane uz glazbu, ima pak i gomila audio podgrupa itd itd.

Netko kelji slike djece i kućnih ljubimaca, pa gdje je bio, gdje je jeo grah, gumene bombone, skakao sa mosta, pa viđ´ mene u Parizu, pa u Bačkoj Palanci itd. pa cijela ta narcisoidna kultura "selfija" koja je danas popularna. 
Netko pak koristi platformu za "ganjanje žena" haha ima nas svakakvih, a vremena su takva kakva su. Realno ljudi troše po meni danas previše vremena na Zuckerbergovoj tvorevini no sami su si krivi. Lik nije ni sam bio svjestan kakvog je monstruma napravio. 
Gore je ipak milijarda ljudi (valjda), pa svatko ima svoje

Istina, zapostavili smo forum, budemo se ubuduće malo oko toga aktivirali. 

Puse svima i nemojte jambrati kak´ ne valja i kak´ je prije bilo bolje, nego dođite do kluba kad bude nešto bilo, ima dosta stare jezgre... nešto novih. :)

Objavio: nuhi
Datum objave: 05.lipanj.2018 u 10:29
Kao outsider koji dodje ponekad do kluba, nisam bio ovoga puta, ali bih dodao slijedece na razmatranje.
Normalno je da vise posjetitelja javno komentira samo ako je zvuk bio vrh vrhova, inace tko bi htio alienizirati doticnog prezentera/trgovinu navodeci mane.
Tako da vec neko vrijeme tisinu smatram negativnom ocjenom. No sada kada cujem za taj neki Fakebook, morat cu sve nanovo procjeniti :)

Objavio: bais
Datum objave: 06.lipanj.2018 u 14:15
Sistem je bio primjer dobrog mečinga iako zvučnik po meni može primiti i puno bolju cevku. No, i ovako je bilo ok. Zvuk je bio velik i pun, a složio bih se i sa Soletom da je možda malo previše "forward". Srećom pa nije bio onako tipično hornovski vrištav. Ugodno iskustvo.

-------------
Automatski bias

Datum objave: 06.lipanj.2018 u 14:44
Na prvu odlično, veliko, ugodno, sa solidnim tijelom i ocrtavanjem. 

Kasnije sam iz zezancije donio Chemical Brothers iz auta, tu bi poželio još "šusa" i definicije u basu, no možda da je bilo jače pojačalo kao i što veliš.

U tom slučaju bi možda dobili usput kao nusprodukt i više onog razglasnog efekta "dernjave" ovako je zvuk bio dosta kultiviran sa prilično seduktivnom sredinom.

Sve u svemu zvučnik sa velikim potencijalom. 

Objavio: Ivi Skoj
Datum objave: 06.lipanj.2018 u 22:47
Šta je sa koncertima?
Jel to izumrlo ili sam ja revnosan falio?

-------------
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net