Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 17161717171817191720 1721>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
mesarcina View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj mesarcina Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2021 u 20:46
Dobar zvuk svima, a ne samo njima.
Na vrh
izizek View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj izizek Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.veljača.2021 u 01:22
Samo kazete slušam.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.veljača.2021 u 01:43
praf da kažem, ne znam opus ovog gospodina, a sudeći po onom što mi je najavio prijatelj kojeg vjerujem, teško ću ga htjeti i detaljno upoznati. međutim neka je samo ovu pjesmu napravio...dovoljno

isplatilo mi se pročitati neke komentare, te dobar tekst koji dekriptira (odnosno ambiciozno pokušava, otkrivajući kostur čitave priče, ako već ne i svaki detalj) riječi pjesme kako bi se dobila cijela priča, uključujući i kronologiju. u slučaju tako moćnog, utjecajnog događaja iz djetinjstva, u nekog autora bi to bile primarno impresije, manje ili više zapakirane, no Sufjan se poigrao riječima i napravio je i više. pa i sama melodija trubica je dio konteksta priče

čini se da autor nikad nije javno objasnio pjesmu, i sudeći po tome i po samoj pjesmi, nekako ne vjerujem da ikad i hoće...ne bi bilo fer prema pjesmi

Editirao zed_alive - 13.veljača.2021 u 01:57
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
mesarcina View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj mesarcina Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.ožujak.2021 u 11:29
Dobar zvuk svima, a ne samo njima.
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.ožujak.2021 u 14:34
Originalno postano od strane člana: mesarcina mesarcina napisao:

Nisam znao za njih. Odlični muzičari i glumci. cool
đez je limunada

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.ožujak.2021 u 09:05
Braćo moja mila, koji redneci, ni jedna im koza nije umakla. Al dobri zanatlije.
haha

Na vrh
Fantocci View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fantocci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2021 u 13:03

Mislim, da sam zadnji put čuo ovaj komad u 80-tim; iz singlice, koju sam posudio prijatelju i nikad dobio natrag.
Možda nije najbolji na svijetu. ali ima par karakterističnih Gillanovih vokala (urlika).
Onaj ćelavi sa bradom je John McCoy, producent Čorbinih albuma Mrtva priroda i Buvlja pijaca.
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2021 u 13:25
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Braćo moja mila, koji redneci, ni jedna im koza nije umakla. Al dobri zanatlije.
haha

Valjda si skužio da oni glume redneke. Finci su mi simpa folk cool
đez je limunada

Na vrh
Noddy View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Noddy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.travanj.2021 u 10:23
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Nisam ni znao da je Đoni ovih dana na Tubi objavio do sad nikad objavljenu snimku koncerta Azre iz Banja Luke iz 1990. E, zato čovjek ima prijatelje koji ga prosvjetle s vremena na vrijeme. Tako mi sinoć frend donio skidačinu toga, a ja puko ko kokica. Što zbog nostalgije, što zbog preyebene svirke. Odrastao sam s Azrom i oduvijek sam fan, a imao sam čast i nazočiti njihovom koncertu početkom 80-ih (prva postava - svirka do yaya) ali nikad ih nisam čuo da baš ovako praše. To je t.zv. treća Azra koju osim naravno Đonija čine još Jura Pađen (blanja), Branko Knežević (banjbu) i Tomislav Šojat (bajz). Uživajte.

Na vrh
Noddy View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Noddy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.travanj.2021 u 10:49
Greškom poslah odgovor bez teksta , elem , evo i teksta :  iako sam i sam veliki poštovalac Azre (ali samo do "Filiganskih pločnika" , sve nakon toga mi više nije bilo vredno pažnje)  za ovaj koncert iz Banja Luke mogu samo reći da je nešto najgore što sam čuo od Johnny-ja i ekipe.Muzika stilski doslovno prati frizure članova band-a.Poštovani Apparatuse , nemoj me krivo shvatiti i nije ovo ništa lično ali ovu svirku upoređivati sa nastupima originalne trojke Azre je zaista neprimereno.Koliko god  Johnny u mladosti nije baš bio vičan sa el.gitarom to je ipak imalo više smisla i šarma od ovog "zavijanja" praćenog pevanjem kao da ne zna sopstvene tekstove pa ih se u delićima sekunde priseća...Tuga i očaj . Kao što rekoh , ne zameri , molim te , Azra mi je bila i ostala velika muzička ljubav , umnogome me je odredila i formirala kao dečaka , omladinca , čoveka i žao mi je kada vidim u čega se kasnije izmetnula. Azra su uvek bili i biće Štulić,Leiner,Hrnjak - kraj.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 17161717171817191720 1721>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,922 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Stigla komponenta veoma lije...
Forum: Uradi sam