Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Druženje u Osijeku - Pink Panter

Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
sparkle View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sparkle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 21:32
Pa ni to ne bi bilo lose....na slijedecem druzenju uz neku kavicu il stogod.....da svi znamo ako tamo dodjemo da mozda i nadjemo nekog od nasih pajda a ne samo na predstavljanjima....Hvala Bogu sada je tamo krasan prostor....koliko znam tamo bi stalno trebala biti postavljena i Jana sa nekim pristojnim sustavom (nesto se suska o tome) a ne bi bilo lose i da si tamo donesemo (svako po malo) i koje novinice iz podrucja hi-fija pa da kad vec idemo trositi novce za kave negdje u gradu trosimo tamo uz pristojnu glazbu, ugodnu atmosferu i neko pristojno stivo o ovome ili onome iz podrucja audia ili opcenito glazbe.....
zvuci kao prava idila - no ne vidim zasto se ne bi potrudili da to i osiguramo - pa radimo to svojoj gu**ici......
http://sites.google.com/site/pulsecaliente/
Na vrh
Dumba View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dumba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 21:39
Bitno je samo da sjedne i dogovori, a taman nam dolazi zima, pravo vrijeme za uzivanje u glazbi i ispijanju kavica!!!!!

Ajde razgrasite to medju audiofilima koje znate pa mi javite reakcije na moj mail (dumbajr@gmail.com),  ja stvarno mislim polako to napraviti, naravno uz veeeeeliku pomoć Zokija Đorđevića!
Won't you help to sing, these songs of freedom
Cause all I ever had, redemption songs!!!!
Na vrh
Dr@zen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dr@zen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 21:40
Originalno postano od strane člana: DARKOB DARKOB napisao:

Zaista je bilo ugodno se družiti sa Osječkim ljubiteljima dobroga zvuka.Moram priznati da je dobro započela moja predsjednička kampanja.

Nisi nam bas najavio da si dolaskom u Osijek zapoceo predsjednicku kampanju. Moglo se to i bolje organizirati.
Vidjeces sad kad Joby uleti u kampanju, pa za koji tjedan dodje kod nas: plakati po gradu, organizirana bina, odrzavanje govora, razna obecanja za obmanjivanje neukog puka, potkupljivanje javnosti dijeljenjem porcija graha za gladne...mozda i Seve zapjeva...

.ebiga Darkić, samo da si ranije najavio

Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 21:42
E vidiš, a ja bih baš volio da se Darko kandidira.
Na vrh
sparkle View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sparkle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 21:42
Dumba -
Trebalo bi biti opet jedno okupljanje za jedno 3-4 tjedna (nesto smo tako Zoki i ja pricali).... ako stignem zgotoviti trebao bi biti jedan krasan "mali" amp, kojeg radim za kolegu, na svirci pa to sve mozemo tamo i tada dogovoriti....
pozdrav
daniel

http://sites.google.com/site/pulsecaliente/
Na vrh
Dr@zen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dr@zen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 21:43
    Dok sam ja pisao ovu zadnju za.ebanciju, napokon i koja pametna.
Dumba i Sparkle

Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 21:50
Originalno postano od strane člana: Dumba Dumba napisao:

Bitno je samo da sjedne i dogovori, a taman nam dolazi zima, pravo vrijeme za uzivanje u glazbi i ispijanju kavica!!!!!

Ajde razgrasite to medju audiofilima koje znate pa mi javite reakcije na moj mail (dumbajr@gmail.com),  ja stvarno mislim polako to napraviti, naravno uz veeeeeliku pomoć Zokija Đorđevića!

Bilo bi zgodno da imate klub u smislu prostora na kojeg možete stalno računati. Još bi bolje bilo da ste sami u njemu, ali i Pink je već nešto, naročito od kad je obnovljen. Vjerujem da ne ječi kao prije.

Najvažnija od svega je ekipa ljudi koja će to nositi i dobra volja među članovima kluba, neki setup koji bi bio stalan, redovitost održavanja i događaji koji bi privukli ljude.

Registracija nije komplicirana ni skupa, ali prije toga morate održati osnivačku skupštinu na kojoj se biraju predsjednik, dopredsjednik, tajnik, članovi upravnog odbora, blagajnik i nadzorni odbor.

Ne bih htio prejudicirati ništa, ali čovjek koji je spreman angažirati se, a do sada je pokazao da može i želi, trebao bi biti predsjednik.

Editirao Joby - 30.kolovoz.2006 u 21:58
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 21:54

Predlažem da otvorite temu, pa da vidite odziv ekipe iz Osijeka i okolice, barem ovih koji su na forumu.

Editirao Joby - 30.kolovoz.2006 u 21:56
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2006 u 22:15
Originalno postano od strane člana: Joby Joby napisao:

E vidiš, a ja bih baš volio da se Darko kandidira.
Nisi ti ni bedast, pajdo! haha
    Moj HiFi
Na vrh
Vlado Jr. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vlado Jr. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.kolovoz.2006 u 00:05
Originalno postano od strane člana: DARKOB DARKOB napisao:

Originalno postano od strane člana: butros gali butros gali napisao:

Originalno postano od strane člana: Vlado Jr. Vlado Jr. napisao:

P.S. Definitivno me veseli činjenica kako i HR Hi-Fi scena ima proizvođače koji se mogu podičiti uređajima spremnim da 'napakoste' renomiranoj globalnoj eliti te isto tako inzistiram na pružanju maksimalne podrške istima od strane domaće audiofilske populacije.

Ako se slučajno nađe koji par novih uradaka viška za recenziju, drage volje ću je odraditi.

Upotrebljena retorika prije ~ 1 godinu je bila dijametralno suprotna ,  no svaki pomak prema pozitivnom stajalištu treba svesrdno poduprijeti.

Možebitna recenzija će kulminirati predviđam  zatvaranjem teme,  te otpisom 2~3 učestala sudionika foruma.

Ne bi ti bio živ da ne frkneš ovakav komentar. BTW uratci iz AE produkcije oduvijek su bili dobro prihvaćeni.
Formalno se, ovim putem, ograđujem od opaski na svoje postove.

Mogu samo konstatirati kako se vremenom nečije spoznaje povećavajau, proporcionalno njima i iskustvo te se automatikom šire i shvaćanja kao i pogledi na razne situacije.

Primjer: 'Knjiga o džungli' - u školskim danima bila je to još samo jedna knjiga za lekitru. Godine prošle i ista knjiga je postala jedno vrlo inteligentno i poučno štivo.

I rest my case.
Ak' me ne'ko treba. Znate di me morete najti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: High-End