Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 136513661367
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.srpanj.2018 u 14:46
Petak iz zalaganja! Olmajti gugl ostavljam Carlitu, koji je pitao za pojačalo s obzirom da nema iskustva onih koji su ga slušali. Znam samo da su ICE moduli iz B&O ponešto out of date u usporedbi s Ncore ili Pascal zadnjim generacijama.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.srpanj.2018 u 15:00
Subota iz zalaganja. Opet kažem, teško da Jeff Rowland ne zna napraviti sjajno pojačalo u D klasi. Naravno, onih 35kkn na Njuškalu za Continuum 500 ne broji se zato jer netko nešto misli. Da meni treba integrirac, rado bih ga probao.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.srpanj.2018 u 15:08
Al zadnje desetljece mozda i duze koriste off the shelf rijesenja koja kombiniraju u svojih proizvodima. Dakle ne rade oni pojacala/module u D klasi, niti rade svoje diskretne sklopove u predstupnjevima kao nekad.
Svi proizvodi su im bazirani na rijesenjima iz texas instrumentsa ili nekada National semi.., ali ih koriste u maskimalno dorađenom i optimiziranom okruzju.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.srpanj.2018 u 15:10
Originalno postano od strane člana: 11duc 11duc napisao:

Imam malog, velikog prodao pre duže vremena. Uz sve što je kroz moje ruke prošlo, on ostaje. Sharp je tada bio ispred vremena, i uprkos tome da je veči brat na premnogim testovima rušio mnoge renomirane firme, čak u 2x višoj ceni, nisu uspeli. Jednostavno tržište nije bilo spremno na novu, digitalnu tehnologiju, i da bi bilo još gore - Sharp. Tkodje je bio problem da je pojačalo od ˝konkurecije - Tact˝  zvučalo katastrofalno. Svi znalci su bez slušnih testova pisali, da sva digitalna pojačal zvuče ˝digitalno˝. Danas su ti mitovi manje više razbijeni. Uveren sam, da bi sada napravili identično pojačlo sa usb i digitalnim ulazom koji bi primao više od 16/44, pobedili bil. Pojačalo je napravljeno bezkompromisno, sa top materialima, najboljim potenciometrom, in najkvalitetnijim WBT konektorima na tržištu. Žao mi je, da tada za digitalni izvor nisu bili aktualni drugi osim CD playera, pošto digitalni ulaz  prima (kao napisano) 16/44, dok srce iza njega radi u DSD. Več sam slao nekim znalcima nacrte, ako bi se to moglo preraditi, ali je izgleda preveliki zalogaj.
Pretpostavljam da je malac u B setupu?
    Moj HiFi
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.srpanj.2018 u 18:16
Bio je u B setupu dok se 3D Lab kombinacija monoblokivi / predpojačalo radilo bolje sa Bösendorferima, da bi sa drugim zvučnicima radio Sharp bolje. Tako da je (sedni na sigurno haha) u A setupu. Dac radi do jaja.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.srpanj.2018 u 00:50
Volio bi se domoc onog veceg Sharpa, makar na operacijskom stolu.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.srpanj.2018 u 01:53
Zanimljiviji test je bio uporedjenje malog Sharpa sa Devialetom 120.  Zvučno je Devialet malo detaljniji/ima više ambietalnog flow-a, dok je Sharp prirodniji u sredini. Ali razlike izmedju Sharpovih 50W i Devialetovih 120W takoreči nije bilo (ps: zvučno su Devialet 120 i 200 jednaki). Gašo, mogu ti poslati nacrt od malog, da vidiš postoji li mogučnost kako dobiti više iz digitalnog ulaza.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.srpanj.2018 u 09:46
Mislim da smo prosli vec to. Al posalji. Mislim da ti je citav interni ustroj ogranicen na 48KHz, ako si to mislio.
Znam pitas se kako je izlazni stupanja na principu dsd-a, a kanta prima samo 48KHz SFa, e pa zato sto to nije dsd pojacalo u cijelom putu signala.
To je zapravo skroz analogno pojacalo do izlaza, a dig ulazi imaji konfiguriran DAC.
Zato nemas nista od digitalnih ulaza, i bolje ga je tjerat analogno s vanjskim.
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.srpanj.2018 u 22:55
Ma digitalni ulaz u svakom slučaju radi do jaja. Šaljem da vidiš
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136513661367
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,455 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
DIGITALNI kazic