Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

klub, 25.2.

Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: klub, 25.2.
    Objavljeno: 23.veljača.2006 u 13:13

Ne otvaram baš puno tema, pa reko, da otvorim ovu Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Dakle, za preksutra na meniju imamo amigov setup (linn, sve nešto na "k") i možda kakav Arkan, sa klupskim izlazom i najnovijim zvueniekim uratcima u epsilon XXVII fazi tunninga (znaei, nije baš blizu završetka Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini). On ae svoj setup donijeti vea u ranim jutarnjim satima  Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini da se sve to zgrije, fino tunira i porazmjesti.

Molim cijenjeni auditorij da se suzdrži od negativnih kritika. Naravno, svaki eksces aemo pripisati prostoriji, izlazu ili snimci Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini.

Šuško, kaj je s difuzorom? Bu kaj do jeseni? Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Editirao Joby
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 13:50
Originalno postano od strane člana: Joby Joby napisao:

Naravno, svaki eksces aemo pripisati prostoriji, izlazu ili snimci Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini.

Aaarghhhh...jedva eekam osvetu LOL.

Na vrh
shusha View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj shusha Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 16:41
Šuško je to poeeo raditi i skoro ae završiti, ali zaredalo mi se nekoliko puteva izvan ZG i izvan zemlje, pa je dijete dobilo virozu, a drugo samo što nije ispalo iz velikog majeinog trbuha, etc, etc. Da se ne opravdavam previše. Radim i ae bude vea iduai vikend, ako Bog da sreae. Danas sam iznimno došao doma prije 18h pa pokušavam proeitati što se proeitati da, a malo se tog da jerbo šteka li ga šteka. Koji prioritet ima taj ISAPI filter kod hosting providera, samo nebo zna. Kad god se radi postback, tamo valjda trojica drže server da se ne preokrene.
Pozdrav, Tomislav.

I watch grey clouds gather over my islands
first snow falls brings down white silence.
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 16:47
idueeg vikenda? možda bi ja doneo moje egzote, pa da se vadimo da je dobro radilo radi novih difuzora Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini 
Na vrh
shusha View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj shusha Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 18:06
Ili još bolje, kak je difuzor dobro radil s tvojim kutijama.
Pozdrav, Tomislav.

I watch grey clouds gather over my islands
first snow falls brings down white silence.
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 18:39
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Aaarghhhh...jedva eekam osvetu LOL.
Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini Pa pohvalio sam ti setup, što i zaslužuje, jedino kaj sam te posavjetovao da se poigraš sa žicama. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini Uvijek može bolje. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini
    Moj HiFi
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 19:54

Originalno postano od strane člana: amigo amigo napisao:

Aaarghhhh...jedva èekam osvetu LOL.
Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini Pa pohvalio sam ti setup, što i zaslužuje, jedino kaj sam te posavjetovao da se poigraš sa žicama. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini Uvijek može bolje. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini

I poigrao sam se. Jueer i danas (sveukupno sat) sam malo naizmjenieno mijenjao Discoverye 4+ i Essence. Razlika je znaeajna u korist Essencea. 4+ je oštriji i smanjuje mi transparenciju. Jednostavno naglašava previše tj. kolorira i gore i dole. Kod essenca mi sve ispliva na površinu ( tatamata kaže da je sve ravno) što mi odgovara. Ustvari to i tražim...zvuk  neutralan (neatraktivan) a glazba da mu udahnjuje život.

4+ mi je bio odliean kabel u prijašnjem setupu i svakome ga mogu preporueit na slušanje. Essence mi je sada bolji.

Na vrh
Monét View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Monét Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 20:43

Kod essenca mi sve ispliva na površinu ( tatamata kaže da je sve ravno) što mi odgovara. Ustvari to i tražim...zvuk  neutralan (neatraktivan) a glazba da mu udahnjuje život.

Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini
A good system is about music to be respected.
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 20:53

I poigrao sam se. Jueer i danas (sveukupno sat) sam malo naizmjenieno mijenjao Discoverye 4+ i Essence. Razlika je znaeajna u korist Essencea. 4+ je oštriji i smanjuje mi transparenciju. Jednostavno naglašava previše tj. kolorira i gore i dole. Kod essenca mi sve ispliva na površinu ( tatamata kaže da je sve ravno) što mi odgovara. Ustvari to i tražim...zvuk  neutralan (neatraktivan) a glazba da mu udahnjuje život.

4+ mi je bio odliean kabel u prijašnjem setupu i svakome ga mogu preporueit na slušanje. Essence mi je sada bolji.

Je, Discovery 4+ fino radi u živeanim setupima.

Kao što rekoh, poigraj se s više interkonekta i zvueniekih kabela raznih brandova, brzo aeš skužit kaj ti najbolje radi.

Možda nije najbolje uzet prvo na što naletiš, samo zato što je bolje od toga što imaš. Kaj kad opet euješ nešto bolje? Polako, bit ae kabela.  Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini
    Moj HiFi
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.veljača.2006 u 23:05

Ja sam 4+ doživio kao žicu za mirnije sustave koja unosi malo živahnosti i poleta. Essence je definitvno vrlo neutralan i uravnotežen kabel, pa 'ko voli.... 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,641 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Audio komponente