Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Klub 03.12.

Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Jango Fett View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.prosinac.2005 u 10:18
Originalno postano od strane člana: Damir Damir napisao:

A ja mozda smrdim, haaa? Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Smrdiš da... kod kuae Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Nisam ti baš usput "na putu" do Kluba... Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Pravi audiofil je glazbofil samo u smislu "nemam ništa protiv glazbe".
Na vrh
admin View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj admin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 10:06
Click on image to open in new window

Ostale slike sa klupskog druženja pogledajte na stranicama Kluba OVDJE
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 10:26
Ova plišana zavjesa je sjajna, prava polupropusna membrana.

Sad galamdžije sa šanka mole da se se u slušaonici stiša glazba, a do slušaonice ne dopire skoro ništa sa šanka. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Moj HiFi
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 10:34

Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Haha slika je savršeno ispala!

Evo moj komentar za jueer:

eto imali smo konaeno priliku euti setup koji je kvalitativno na razini potpunog entry-levela, klase koju traži veaina ljudi.

Naravno, ovog puta se najevidentnije do sada mogla uvidjeti razlika izme?u budget sistema i visokih klasa, pa smo tako prebacivanjem na sve snažnije tipove komponenti vukli sve više i više zvuka, gdje su Dahlquisti pokazali svoj nevjerojatni potencijal. Po mom mišljenju, nisu baš sinergirali sa AP-om, moglo je to i bolje, ali se jasno uvidjela razina ozbiljnosti kod oba proizvoda.

Dovo?enjem jaeeg CD playera (Denon) slika se tako?er popravila, kao i stavljanjem drugih zvueniekih kablova (ne znam koji su to, vjerojatno QED-ovi).

Što se Sony-a tiee, konaeno (!) su se ukazale njegove slabosti - prije svega zahtjev za snagom kojom mora popuniti veliku prostoriju (da bi se uopae nešto eulo, moralo se okrenuti na razinu glasnoae u kojoj je vea daleko u izoblieenju). Dahlquisti su ipak malo prevelik zalogaj, sa svojih 6 Ohma i 86 dB osjetljivosti. Promjenom na puno efikasnije zvuenike, klupske SN Dino (8 Ohm, 90 dB), stvar je postala puno lakša, sviralo je mekano i toplo, ali su naravno ostale mane izašle na vidjelo, poglavito muljanje u donjem srednjetonskom podrueju.  

Eto, hvala svima na strpljenju i dobroj zabavi!

Na vrh
Monét View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Monét Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 11:20
Nudi li sad ovakav raspored i zagusenje konacno slidan uvid u neki setu-up kako sto svira? Koliki i kakav je sad utjecaj prostorije?

Mala digresija: zar se nisu svi slozili oko neobjabljivanja pivskih boca i njenih negativnih ucinaka?   Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini
A good system is about music to be respected.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 11:25

Originalno postano od strane člana: Monét Monét napisao:

Nudi li sad ovakav raspored i zagusenje konacno slidan uvid u neki setu-up kako sto svira? Koliki i kakav je sad utjecaj prostorije?

U odnosu na stari koncept, dakle bez zavjesa, drukeijom orjentacijom setupa, ova slušaona se razlikuje kao nebo i zemlja. Konaeno se odbiva uvid u brojne stvari, i iako nije savršeno (zapravo, izuzetno daleko od savršenog), taj prostor se sada može zvati slušaonom.

Utjecaj zastora je nevjerojatan!

Editirao Jango Fett
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 13:07
Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini svaka east
Na vrh
darko View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj darko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 17:49

jango, daj napisi kako si zadovoljan sa slusanjem u klubu? slike ne govore nista!Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini  jel ima kakvih novih ideja za buducnost ili ostajes na postojecem?

cemu ona sramezljiva slika s pivom u ruci?Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 18:11
Originalno postano od strane člana: darko darko napisao:

jango, daj napisi kako si zadovoljan sa slusanjem u klubu? slike ne govore nista!Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini  jel ima kakvih novih ideja za buducnost ili ostajes na postojecem?

cemu ona sramezljiva slika s pivom u ruci?Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Pa... nisi primjetio da sam dao svoj komentar par postova iznad?

Uglavnom sam zadovoljan slušanjem. Žao mi je što moj Sony nije mogao doai do svog pozitivnog izražaja. Naime, glasnoaa na kojoj smo morali slušati nadilazi njegove sposobnosti kao umjerenog pojaealca, pa je zvuk bio tanak, nedefiniran, bez bassa, bez detalja. Ukratko - katastrofa. Slušaona je velika, dvostruko pa i trostruko veai prostor za slušanje nego kod mene doma, te svojom karakteristikom doslovce jede detalje, pa se u našoj slušaoni najbolje snalaze vrlo ekspresivni i glasni sustavi, laid-back zvuk se slobodno može zaboraviti. Tome treba pridodati da su Dahlquisti zahtjevne kutije, pa je poteškoaa za moj amp još teža. Detalji su se u potpunosti izgubili, i žao mi je što je to izgledalo kao da je Sony progutao detaljie, no samo se radi o tome da ih ne gura naprijed. U uvjetima kod mene doma, detalji nisu problem (pod uvjetom da imam dobra CD player). Ni Joby-ev Marantz PM7200 nije prošao ništa bolje, tj. tu se iskazala jaea ekspresivnost i veaa snaga, ali i dalje zvuk nije bio na nekoj hvalevrijednoj razini. Tek je klupsko pojaealo bilo u stanju iz kutija izvuai maksimum, no ja nisam zadovoljan tim karakterom, zaista mislim da je stvar samo u sinergiji. Denonov SACD player je bio odliean, kao i promjena kablova sa lak-žice na debele QED-ove.

Dakle, ništa od zvuka u slušaoni ako sustav nije nabildan i in-yer-face karaktera. Finese poput definicije instrumenata i mikrodinamike, te timbar se tako?er mogu tamo zaboraviti, i iako mnogi govore da to euju, ja im naprosto ne vjerujem Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Ali zadovoljan sam iz tog razloga što se jasno uoeila razlika izme?u sustava budget klase i visoke klase. Tako?er sam zadovoljan što se pokazao potencijal Dahlquista, koje bez problema mogu uai u high-end klasu ako ih se na ispravan naein potjera. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Jel to dosta? Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.prosinac.2005 u 18:13
E da, slika se zove "Jango i njegov sustav". Pogled na tragikomienu sliku govori sve. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,293 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Audio komponente