Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Klub, 05.11.

Odgovori Odgovori Stranica  <1 9101112>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 03:37
Originalno postano od strane člana: dirty sanchez dirty sanchez napisao:

Gasho, gledal sam onu žutu na televiziji kak pjeva dinamovu himnu! Za popizdit!!!Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini

Jel to iz tebe govori mali naci?Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini   Ma znam da bi ti najradje na kajzerici živio Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini.  Tam ima svega za nabaviti po veleprodajnim cijenama.   I Shanligova na kile , i Ushera , pa kaj misliš od kud Jobyu taj player ili recimo kako darkob tak dobro pozna kinesku produciju.  Pa odu iz Novog Zagreba pješke kraj hipodroma i tam su gdje ima toga na kileKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 10:59

Originalno postano od strane člana: admin admin napisao:

Deèki slažem se s Vama. Dosadašnji rad kluba možemo shvatiti kao "ufuravanje", do sad smo nadam se svi shvatili da nam nešto takvo treba i da nam klub samo koristi a ukoliko želimo da "stvar" stvarno i proradi onda i treba plaæati èlanarinu koja bi se iskoristila za nešto pametno.

Znam da Damiru plaæanje režija nije top prioritet ali on nas jednostavno želi pokrenuti da svatimo da ukoliko nešto želimo postiæi moramo i voditi brigu o tome a ne misliti si kako je to neèiji problem i da æe se sve samo od sebe rješavati.

Siguran sam da veæina èlanstva misli isto tako o tome i da neæe biti problema oko naplate èlanarine, ipak se sada za tu èlanarinu polako poèinju dobivati i neki popusti u trgovinama koje uskoro oèekujemo i u nešto veæem broju.

Dakle ako svi zajedno poradimo na tome samo æe nam se dobrom vratiti !

Sa svim se slazem.......

Medjutim...iz bogatog iskustva mogu reci da ce se glavni problem dogoditi oko onoga "svi mi". Praksa govori da se onda od svega ne dogodi nista. Naravno clanarina je drugo pitanje i definitivno ju treba dovesti u red.

Potpuno mi je jasno da u danasnjem ritmu zivota covjek tesko najde vremena za volonterske aktivnosti. To je i razlog da se i itko tesko neceg primi. Treba razmisliti da se onima koji ce se primiti tog posla nekako nadoknadi utroseno vrijeme i troskovi. Koliko to god nekome "kapitalisticki" izgleda na kraju se sve svodi na to........

Zbog nepotrebnih sumnji koje se mogu pojaviti gdje god je novac u igri predlazem da ubuduce racun kluba bude transparentan i na uvidu clanovima kluba. To se lako rijesi na ovim Web stranicama. Jednostavno ce se vidjeti sto je sve klubu placeno i tko je platio (i clanarine) i na sto je klub potrosio novac.

Pozdrav!

Na vrh
Damir View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Damir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 11:01

Znam da Damiru plaaanje režija nije top prioritet ali on nas jednostavno želi pokrenuti da svatimo da ukoliko nešto želimo postiai moramo i voditi brigu o tome a ne misliti si kako je to neeiji problem i da ae se sve samo od sebe rješavati.

Upravo tako. Potencijali kluba ni izbliza iskoristeni koliko bi mogli i trebali biti. "Djecje bolesti" su ostale daleko iza nas i potrebno je izgraditi strategiju koja nema uporiste iskljucivo u volonterstvu pojedinca. Kada to kazem imam u vidu odredene odredene akcije koje se oslanjaju na realane mogucnosti  i samofinanciranje. Da ne kazem da je vrijeme da se netko primi posla na polupreofesionalnoj osnovi.

Zraka, zraka...
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 11:04
Originalno postano od strane člana: Damir Damir napisao:

Znam da Damiru plaæanje režija nije top prioritet ali on nas jednostavno želi pokrenuti da svatimo da ukoliko nešto želimo postiæi moramo i voditi brigu o tome a ne misliti si kako je to neèiji problem i da æe se sve samo od sebe rješavati.

Upravo tako. Potencijali kluba ni izbliza iskoristeni koliko bi mogli i trebali biti. "Djecje bolesti" su ostale daleko iza nas i potrebno je izgraditi strategiju koja nema uporiste iskljucivo u volonterstvu pojedinca. Kada to kazem imam u vidu odredene odredene akcije koje se oslanjaju na realane mogucnosti  i samofinanciranje. Da ne kazem da je vrijeme da se netko primi posla na polupreofesionalnoj osnovi.

Cini se da isto razmisljamo.....Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Na vrh
Damir View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Damir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 11:18
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Cini se da isto razmisljamo.....Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Izgleda... Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Klub je nastao upravo zahvaljujuci ovakvim razmisljanjima, stalnoj ekipi od 20 clanova te odlicnim pojedinacnim kvalitetama. Vrijeme je da ga dignemo na visi level.

Naravno da prije toga treba napraviti rekapitulaciju. Sto prije...

Zraka, zraka...
Na vrh
DARKOB View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DARKOB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 18:59
Ne samo što treba klub dici na viši nivo, nego treba dignuti i samosvijest njegovih clanova na visi nivo. Nisam li ja o tome svojedobno govorio u klubu !
Ponekad tamna strana pobijedi...
Na vrh
Damir View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Damir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 19:09

Originalno postano od strane člana: DARKOB DARKOB napisao:

Ne samo što treba klub dici na viši nivo, nego treba dignuti i samosvijest njegovih clanova na visi nivo. Nisam li ja o tome svojedobno govorio u klubu !

Govorio si Darko i jos ces govoriti, na tebe se najozbiljnije racuna u svim segmentima klupskog druzenja.

Zraka, zraka...
Na vrh
DARKOB View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DARKOB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 19:18
Naravno da au uvijek rado pomoci oko kluba, ali tako?er ocekujem da me clanstvo podupre u nastojanjima.
Leadership je vraški teška stvar ako ne postoji adekvatan support.
Ponekad tamna strana pobijedi...
Na vrh
tumbak View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tumbak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2005 u 20:42
Originalno postano od strane člana: Gasho Gasho napisao:

Originalno postano od strane člana: dirty sanchez dirty sanchez napisao:

Gasho, gledal sam onu žutu na televiziji kak pjeva dinamovu himnu! Za popizdit!!!Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièiniKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini

Jel to iz tebe govori mali naci?Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini   Ma znam da bi ti najradje na kajzerici živio Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini.  Tam ima svega za nabaviti po veleprodajnim cijenama.   I Shanligova na kile , i Ushera , pa kaj misliš od kud Jobyu taj player ili recimo kako darkob tak dobro pozna kinesku produciju.  Pa odu iz Novog Zagreba pješke kraj hipodroma i tam su gdje ima toga na kileKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini

Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini
Na vrh
Dr.Rosenberg View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dr.Rosenberg Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.studeni.2005 u 16:46
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Cini se da isto razmisljamo.....Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini

Izgleda... Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velièini

Zabrinut sam.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9101112>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.