Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zatvorena temaTorritov strujni kabl nastavak (ozbiljni)

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Direktni link do posta Tema: Torritov strujni kabl nastavak (ozbiljni)
    Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 18:20
Proeitao onu bananu od postova i dalje mi nije jasno što to u nas rvata ne sjeda kako treba, pa vas molim, torrito i damir, i ostali, da se na?emo u subotu u klubu gdje bi mogli napraviti specijalnu veeer koja bi u istom setupu dovukla što više kablovinja, pa da se ljepo svi ti kablovi (diy i nediy) poslušaju od strane ukljueenih i nazoenih, pa da svi skupa vidimo i eujemo koliko koji kabel i kako utjeee na taj setup.

Nije mi drago da se ljudi tako kolju da se eak i elanstva povlaee, pa vas još jednom molim da nebudemo djeca i razmaženi audiofili, vea da kao ljudi ozbiljno i sa velikom dozom tolerancije svi do?emo i vidimo što se tu da euti

Ova tema je ponovo otvorena za ljude koji ae tu ptvrditi svoj dolazak (neka navedu i kabel koji donose) i pogotovo za one koji ae svojim uradkom ili kupljenim kabelom obogatiti kvalitetu i kvantitetu subotnjeg testiranja. molim da se ne otvaraju stare rane i da dokažemo sami sebi i svima ostalima da smo dorasli situaciji i da nas ovakve zajedice i smicalice nemogu odvratiti od zajedniekog cilja, uspješnog i zdravog kluba u koji aemo svi rado dolaziti.
Hvala!

p.s. torrito, molim te da do?eš i da svojim dolaskom dokažeš da si eovjek koji stoji iza svojih stavova i da si iznad sitnih smicalica koje ti se pripisuju.
Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 18:21
p.s.s ako netko opet pokuša sa prljavim i podlim trikovima, znajte da admin (a bogami i ja) uvjek jednim okom pratimo što se ovdje zbiva
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 18:50
Pozdravljam iconovu inicijativu. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Kao što sam napisao i u svom prvom komentaru, osim što izgleda kao patka, bitno je i da kvaee, tek onda možemo znat što je. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Znaei u subotu torrito treba donijeti svoj kabel, ja au donijeti Elku za koju sam siguran da je Elka (iako je malo napiljena), kao i svoje samogradnje, jedna je full moja, a druga od zvueniekog kimbera.

Netko može donijeti PGP, ili PPR da vidimo može li se za 2 kn po metru dobiti audiofilski strujaš.

Nadam se da ae netko donijeti nešto referentnije, Shunyatu, ili slieno, kako bismo imali s eime uspore?ivati.

No da bi se dobro eule razlike trebamo jako dobar stereo sustav, ukljueujuai kutije.
    Moj HiFi
Na vrh
dirty sanchez View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 19:01
Meni je stvarno žao, ali ovaj vikend sam na moru. Posebno mi je žao jer imam doma kabel koji je istog izgleda kao Torritov (da se ne bi krivo shvatilo, prieam o izgledu, silikonska izolacija, ista boja), pa bi bilo lijepo usporediti i s tim i s ostalim žicama.

sport budi ono najplemenitije u homo sapiensu

Na vrh
Jango Fett View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 19:22

Meni je glupo da je ona tema zatvorena. Radi se korektnom predstavljanju potencijalnog problema i diplomatskim pozivom da se isti razrješi, a jedina nekorektnost bila je prenapuhana uvrije?ena reakcija i paranoieno postavljanje prema tim pitanjima kao prema zlonamjernim interesima!

Pravi audiofil je glazbofil samo u smislu "nemam ništa protiv glazbe".
Na vrh
Damir View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 19:46
Originalno postano od strane člana: Jango Fett Jango Fett napisao:

Meni je glupo da je ona tema zatvorena. Radi se korektnom predstavljanju potencijalnog problema i diplomatskim pozivom da se isti razrješi, a jedina nekorektnost bila je prenapuhana uvrije?ena reakcija i paranoieno postavljanje prema tim pitanjima kao prema zlonamjernim interesima!

Povod zatvaranja teme je djelomicno izlazenje van okvira rasprave.

Uzrok lezi u opasnosti od potencijalno moguceg sukoba Zagreb/Beograd Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini. Steta, imao sam puno toga za reci o Karan Acousticsu, filterima, itd. itd. O tome u novom topicu kad smognem vremena i kad dobijem cvrsta jamstva da se tema u cilju istine nece zatvarati. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini 

No prvo da rijesimo nesporazume oko "torritovih" kabela, ovo sa prezentacijom u klubu je cool,  spreman sam za taj session prolongirati odlazak na more.

Zraka, zraka...
Na vrh
Jango Fett View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 19:55

Originalno postano od strane člana: Damir Damir napisao:

Uzrok lezi u opasnosti od potencijalno moguceg sukoba Zagreb/Beograd

A Gasho kaže kako je vea diskusija o tvrtkama i marketingu suvišno bacanje energije na ovom plemenitom audiofilskom forumu... Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Pravi audiofil je glazbofil samo u smislu "nemam ništa protiv glazbe".
Na vrh
Vlado Jr. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 21:28
Vidi vamo: Kao što je Amigo lijepo pripomenuo, kako bi se što lakše uvidjele razlike utjecaja kabela na zvuk sustava potreban je visokorezolutan sustav. U tom vidu, molio bih poštovane elanove koji imaju namjeru navratiti u subotu na testiranje da ujedno ponude i najkvalitetniju komponentu u sustavu kako bi se od ponu?enih komponenti do subote složio jedan stvarno kvalitetan setup.
Ak' me ne'ko treba. Znate di me morete najti.
Na vrh
Vlado Jr. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 21:29
U tom pogledu ja nudim MSB Link DAC u sprezi sa Denon DCD-1450 transportom kao izvor.
Ak' me ne'ko treba. Znate di me morete najti.
Na vrh
torrito View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2005 u 21:50

Ja elan kluba više nisam a niti namjeravam biti, stoga molim Vas ljepo prekinite o nekakovim usporednim testovima etc. jer do toga neae niti doai.

A što se Damire tebe tiae slobodno odi na more (i ljepo se provedi) jer ja u klub više nikad u životu neau nogom kroaiti niti za 100.000 eura da mi ih poklanjate

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,404 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audiofil web
Što bi s forumom?
Forum: Audio komponente