Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

% prihvaćenih preporuka?

Odgovori Odgovori
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
štefek View Drop Down
Banned
Banned

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj štefek Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: % prihvaćenih preporuka?
    Objavljeno: 23.lipanj.2005 u 09:01
Malo prateai forum, zapitao sam se da li itko pokuša primjeniti savjete/sugestije na zadanu temu.

Recimo pokušaj ilustracije gore navedenog:
Iznosim problem bruma/kablovska DCM. Od prispjelih preporuka izlueujem kao najprimereniju za rješenje iznesene problematike post Pecarosh-a, kontakt telefon, te ilustraciju sklopa    Click on image to open in new window. Postupam po navedenim sugestijama i iznesena problematika je riješena na više nego zadovoljavajuai naein. Još jedan put bih se zahvalio pecarosh-u, kao i ostalim sudionicima ove tema na sugestijama.

Dali se ovdje radi o zbilja malom % pristupa po sugestiji

Postoji veliki odaziv elanstva foruma na riješavanje iznesenog problema , ali mi se eini da je zbilja mali % primjene predloženog riješenja. Znaei veliki je ueinak u davanju savjeta/sugestija, ali je u velikoj disproporciji sa primjenom u praksi. Naravno tu bih izuzeo DIY struene savjete iz konteksta.

Jednostavno se ne mogu oteti utisku da zadana tema više služi za ramjenu mišljenja sudionika foruma, nego stvarnom rješavanju iznesene problematike.

Recimo, fala deeki na savjetu nakon 10 stranica, a ipak kaj mislite npr: o Nad-u, Ili problematika je postavljena hipotetski, ili budem još malo razmislil.

Da li postoji još koji primjer poput gore iznesenog (kablovska/ problem bruma) gdje je prihvaaena sugestija i prestupljeno je riješavanju problematike, ili se zbilja minorni % sugestija provodi u praksi.

Koliko mogu išeitati iz postova zadnjih ~ 2 mjeseca, ne mogu naei primjer za isto (osim DIY sugestija).

Znaei ima li smisla ulagati trud, obrazloženja, smjernice kad ae minorni broj sudionika u forumu postupiti po istom
alter ego
Na vrh
dioklecijan View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dioklecijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2005 u 09:21

U cijelom mom životu ljudi su prihvatili manje od 5% sugestija, osim onih koji su to morali po hijerarhiji na poslu.

Otprilike toliko, ako ne i manje je prosjeeno uspješnih ljudi u zemljama poput naše.

Treba znati prepoznati pravi savjet. To je kljue uspjeha.

Na vrh
dioklecijan View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dioklecijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2005 u 09:23

Eesto me ljudi pitaju kako imam strpljenja za objašnjavanje, znajuai da mnogi pitaju samo iz dosade i da ih to vrlo malo zanima.

Na vrh
DrAle View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DrAle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2005 u 09:23
Originalno postano od strane člana: štefek štefek napisao:

Malo prateæi forum, zapitao sam se da li itko pokuša primjeniti savjete/sugestije na zadanu temu. Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Znaèi ima li smisla ulagati trud, obrazloženja, smjernice kad æe minorni broj sudionika u forumu postupiti po istom Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

I ja sam razmisljao o tome i mogu reci da se od onih koji pitaju za savjet ocekuje barem nekakav "izvjestaj" o tome o cemu se raspravljalo i pokusavalo rijesiti njihov problem.
I sam sam tako postupio i nakon 6 stranica savjeta rekao sto cu uciniti u vezi threada koji sam pokrenuo (Koji CD player uz bok Unicu P).
To mi se cini korektnim.
Led je krenuo, gospodo porotnici. Paradom cu ja zapovijedati.
Na vrh
štefek View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj štefek Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2005 u 16:24
Click on image to open in new window
alter ego
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam