Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Najave koncerata i festivala

Odgovori Odgovori Stranica  <1 165166167
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 18:19
Gledao sam ga ( i slušao, naravno) 4 puta u Njemačkoj, 1 put u Švicarskoj.
Nakon dobrih 10 godina moje apstinencije koncert u Londonu.
Dao bog da poživimo i on i ja, pa da se vidimo za pola godine.
Van the Man!
đez je limunada

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 18:50
Nutra-van Minimorrison, zvani Kombi.
smijeh2
Jbg, kako god obrneš glazbena genijalčina. Dojč je Dojč, al Londra je Londra da ga yebesh.
obrva
U to ime i prezime, meni jedan od najdražih albuma. Deca, tak se radi glazba.

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 23:31
Inače, cijeli album je sjajan do daske pa tko još nije, neka si taj gušt čim prije priušti.
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.listopad.2019 u 10:10
Inače cijeli njegov opus (osim par rijetkih izuzetaka) je vrijedan pažnje i "sjajan do daske".
Uvijek uzimam za primjer album The Philosopher's Stone iz 1998 koji je sastavljen od neobjavljenih outtakesa sa prijašnjih albuma !!
Svaki songwriter na ovoj planeti  bio bi sretan imati doživotni best of takve kvalitete.

Editirao zook - 09.listopad.2019 u 10:38
đez je limunada

Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.listopad.2019 u 10:40
Link gore ne radi kako treba.
U Wikipediju upisati   The Philosopher's Stone

Editirao zook - 09.listopad.2019 u 10:41
đez je limunada

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.listopad.2019 u 11:06
i odeš tako na harryja pottera haha
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.listopad.2019 u 08:25
Kako su sve najbolje stvari u životu besplatne, takav je bio i besplatni koncert u samoborskom kinu u sklopu Samoborske  glazbene jeseni.
HRT simfoničari su se proširili od zida do zida, zauzeli trećinu površine kina ali koliko god glasno svirali, zvuk je bio odličan. Hm...možda postajem pravi audiofil tj. onaj koji nalazi da je  zvuk uživo jedini audiofilski zvuk...

Dakle, za nas Samoborce su svirali spomenuti simfoničari i pjevao je domaći muž Domagoj Dorotić uspješne arije Rossinija, Donizettija, Verdija, Masseneta, Čajkovskog i zadnja stvar Nessun Dorma ( nitko neće spavati ) iz Puccinijevog Turandota.
Što reći...tko nije čuo uživo Nessun Dormu, život mu uludo prolazi. Koncert za pamćenje, možda su neki doživjeli i katarzu.

Evo najave  jednog besplatnog koncerta nečeg najboljeg u Hrvata  - vokalni ansambl Antiphonus  na Too Loud festu, nedjelja 20.10. u 18:30, promocija novog albuma U tvoje ruke. Prvi put u životu sam ih slušao u Crkvi sv.Antuna Padovanskog na sv.Duhu s Edinom Karamazovim. Njihova obrada neke pjesme od Miše Kovača mi je bila nezaboravna...iako sam zaboravio  koja .
Možda se usudim Fačinija pitat nešto pametno...koju hifu ima doma haha
Alo Apparatus. Osjećaš li uznemirenost, znojenje, ubrzan rad srca, možda očaj i ljutnju, kad čitaš riječi U tvoje ruke, Crkva sv.Antuna, Antiphonus, sv.Duh ?
Ajde smogni volje pa se podaperi, sidi u svoju karampanu, dođi na koncert Antiphonusa. Volio bih te upoznat. Ne trebaš se javljat, prepoznat ću te. Ti ćeš bit onaj kome se glava vrti za 360 i ima zeleni izljev haha
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2019 u 09:10
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Kako su sve najbolje stvari u životu besplatne, takav je bio i besplatni koncert u samoborskom kinu u sklopu Samoborske  glazbene jeseni.
HRT simfoničari su se proširili od zida do zida, zauzeli trećinu površine kina ali koliko god glasno svirali, zvuk je bio odličan. Hm...možda postajem pravi audiofil tj. onaj koji nalazi da je  zvuk uživo jedini audiofilski zvuk...

Dakle, za nas Samoborce su svirali spomenuti simfoničari i pjevao je domaći muž Domagoj Dorotić uspješne arije Rossinija, Donizettija, Verdija, Masseneta, Čajkovskog i zadnja stvar Nessun Dorma ( nitko neće spavati ) iz Puccinijevog Turandota.
Što reći...tko nije čuo uživo Nessun Dormu, život mu uludo prolazi. Koncert za pamćenje, možda su neki doživjeli i katarzu.

Evo najave  jednog besplatnog koncerta nečeg najboljeg u Hrvata  - vokalni ansambl Antiphonus  na Too Loud festu, nedjelja 20.10. u 18:30, promocija novog albuma U tvoje ruke. Prvi put u životu sam ih slušao u Crkvi sv.Antuna Padovanskog na sv.Duhu s Edinom Karamazovim. Njihova obrada neke pjesme od Miše Kovača mi je bila nezaboravna...iako sam zaboravio  koja .
Možda se usudim Fačinija pitat nešto pametno...koju hifu ima doma haha
Alo Apparatus. Osjećaš li uznemirenost, znojenje, ubrzan rad srca, možda očaj i ljutnju, kad čitaš riječi U tvoje ruke, Crkva sv.Antuna, Antiphonus, sv.Duh ?
Ajde smogni volje pa se podaperi, sidi u svoju karampanu, dođi na koncert Antiphonusa. Volio bih te upoznat. Ne trebaš se javljat, prepoznat ću te. Ti ćeš bit onaj kome se glava vrti za 360 i ima zeleni izljev haha

Zal mi kaj nisam poslusal svog prezimenjaka s kojim zajedno u muzicku isli...steta a trebal sam.

Za malo finije elektronicare sljedeca subota Kruder&Dorfmeister u Laubi....
Primare A30.1 mkII,Pro-Ject Tube box,Teac TN-300,Sony sacd XA 3000ES,Pioneer SACD 696,Proac Response One SC,Atacama SE 24.
Na vrh
djigibao View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj djigibao Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2019 u 10:23
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2019 u 17:43
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Alo Glavati, ne osjećam ništa od toga. Samo prijezir. Što se tiče rotiranja glave za 360°, previše si crkvene propagande popljugao i pogledao koji amer'čki horror viška. A što se tiče upoznavanja, samo si mi ti još falio. Tak da niš od toga.
haha
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 165166167
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
On Wall zvučnici