Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Goldmund Telos 390.2

Odgovori Odgovori Stranica  <1 23242526>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2020 u 11:34
ja sam po opisima shvatio da je dotični Goldmund pojačalo kako spada
to jel vrijedan novaca koliko košta, to je drugi par rukava. vjerujem da nije
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2020 u 12:10
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

ja sam po opisima shvatio da je dotični Goldmund pojačalo kako spada
to jel vrijedan novaca koliko košta, to je drugi par rukava. vjerujem da nije
OK, koja poanta ovog posta?haha
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless NOS DAC , Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S,Pioneer M-22, Marohei Statement zvučnički ili Van Damme 268506000, ATC SCM 19 V2
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2020 u 12:21
komentiranje Telosa, ništa drugo. zabranjeno?
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2020 u 14:15
Jes´ga sluš´o? Nisi, nisam ni ja... onda šuti. haha
Sten je očigledno otkantao forum, a uostalom što sad svašta smo neki od nas hvalili tu pa prodali, očigledno je poznavajući njega našao nešto bolje.

Ja ne znam nijednog audofila koji je vječno zadovoljan sa tim što ima, čak i ovi koji baš ne mijenjaju često komponente, nešto mrdaju oko sustava stalno, il kablovi il konektori ili novi kondovi ili imaju nekoliko pojačala, zvučnika... takav je sport, a i ljudska priroda. 

Editirao Kalle242 - 13.listopad.2020 u 14:20
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2020 u 15:14
Originalno postano od strane člana: Indrid Cold Indrid Cold napisao:

svatko je  u biti sretan sa onim sto ima, goldmunda smo ovdje secirali, a MA seriju sam secirao na face-u(nekih dva tjedna je bio ukupno kod mene 8000,servis), nesto kasnije i kolega koji ga je kupio je napisao isto na face-u recenziju, nema tu tajni da sa tim nema srece, generalni zakljucak je podjeliti sa 10.
Oukej... 
Propustio sam zapamtiti ili si ti zaboravio reći što ono imaš doma od hife ?
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.ožujak.2021 u 14:29
@Sten
prošlo je par tjedana
šta bi s Goldmundom, zašto si odustao od njega? i koja ti je konačna ocjena tog ampa?
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.ožujak.2021 u 17:54
 Konačna ocjena tog ampa će biti moguća kad udomim nešto drugo i prođe barem nekoliko mjeseci. Ovako, dok je kod mene (sad će biti cca. godina dana) znači da stvari stoje više nego dobro.

Baš pročitah negdje prije uvodni post, ili dva, i ne bih praktično ništa mijenjao u rečenom.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.ožujak.2021 u 23:26
Znači ne znaš što ti se sviđa i što ti se ne sviđa kod njega, ni zašto ga prodaješ, a ni zašto si ga kupio uopće.

Yebote daj ne filozofiraj oko toga toliko, molim te, nije humano više.

Tebi treba drugi amp da bi znao kako ovaj svira??  Fakat se baviš krivim hobijem stari moj.

Ja bi danas u ovim sad godinama kojima jesam, i koliko sam skupio nekog iskustva, a bilo bi žalosno da nisam, mogao jasno čuti i opisati bilo koji audio uređaj pa da je jedan jedini na svijetu ostao od svoje vrste.

Koji ti imaš mentalni koncept ocjenjivanja pojačala ili bilo čega, meni stvarno nije jasno, a nisi od jučer u ovome.

Shvatljivo bi bilo da si neki lik koji je do jučer mislio kako je receiver od 1500kn kraj svijeta i da nema ništa bolje.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless NOS DAC , Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S,Pioneer M-22, Marohei Statement zvučnički ili Van Damme 268506000, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.ožujak.2021 u 00:07
Imaš tamo tu temu o strujašima, puno je zanimljivija (pravo ludilo štoviše) i bit će ti jasnija nego ova.

Ovdje samo trućaš bezveze, s toliko proizvoljnih tumačenja da jednostavno nema mogućnosti za ikakav suvisao odgovor. Barem ne u nekom razumnom vremenu, a nemam namjeru trošiti sate na nečije eskapade.
Uživaj u svom filozofiranju koje nema veze sa stvarnošću. Eto, i to je zapravo previše što se tiče odgovora.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.ožujak.2021 u 02:08
Sten, kaj je tebi? Sve ti je lošije, umjesto da je obratno.

Ti si taj koji svaku svoju hifi avanturu obavija velom tajne i dodaje neku besmislenu misterioznost, i pišeš o mjesecima slušanja nečeg da bi skužio dal je nešto drek ili pita.

Na kraju te strah pisati o svojim osječajima prema nekom pojačalu, jer eto tu imaš groznu publiku koja nije to zavrijedila.

Fakat, pomalo razumijem tvoju bol.

Editirao Gašo - 20.ožujak.2021 u 02:10
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23242526>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Audio komponente