Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Accustic Arts Drive1 Mk2 + DAC1 Mk4

Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.travanj.2020 u 19:21
Evo u vezi teme.

Pitanje za Stena. Kad si isao u zamjenu dig front enda, koje si jos kandidate imao, sto si trazio od digitale kao napredak?
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP,Canare 4S8, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Privremeno zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.travanj.2020 u 21:29
Nisam čak ni tražio napredak- Tražio sam samo da ne bude lošiji od Gamuta (koji se pokvario, ajdemo tako reći).
Nije bio baš ni neki izbor, da budem iskren, no već prvi koji imadoh priliku poslušati doma (što je bio uvjet) je pokazao u par dana da bi mogao zadovoljiti kriterije. I je, svom srećom.
Nešto skuplja nominalna cijena od GAmuta, i bolji zvuk. Ništa čudno zapravo. Iako, nije moralo tako biti.

Lažem, zaboravih, probah neku Wadiju, mislm da je 302 ili tako nekako, negdje 15 godina stara. To je bilo preugodno, pa onda i ne baš zanimljivo nakon cca. tjedan dana slušanja. Obzirom kako sam čitao o Wadijama, očekivao sam drukčiji tip zvuka, no ...

Da AA nije prošao, probao bih Audio Research CD7 (bez obzira što mi Božo reče da to ne bi bio baš zvuk za mene proteza), no do tog nije došlo.
Da ni taj CD7 nije zadovoljio, dalje nije bilo izglednih ponuda ... nemam pojma kud bi i kako dalje.
AccusticArts Drive1 mk2 + DAC1 mk4->Goldmund Telos 390.2->Totem Mani 2(mod)
AA Digital Line(ic)-Sumić SCBH(ic)-Siltech LS110 mkII(zv.)-Marohei Maduro S(štrom)
SolidTech Radius-Atacama XL600
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.travanj.2020 u 21:52
Mislim da si napravio dobar izbor, pogotovo u omjeru cijene i kvalitete. Vjerujem kako je to dobar player. .Za cijenu koja se ta kombinacija nudila u sh,gotovo sam siguran kako nisi nista bolje mogao naci ni vanka, a pogotovo kod nas.

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Privremeno zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 01:17
Dobar je sigurno, ne bih ja izdržao s nečim 3 tjedna da nije dobro (a pogotovo +4 mjeseca), no sviđa mi se što je takav večim dijelom neusviran bio dobar. A sve dalje je sve bolje. Ja se nadam da će potrajati u sistemu dugi niz godina, što bi značilo da je i odličan.

Zato rećem da možda bolje temu pustiti na miru ako se nema nešto vezano oko playera (ne samo uvu temu, bilo koju, a u odnosu što je topic), pa nastaviti poslije kad bude nekih novih spoznaja.
Možda i od nekog drugog, zašto ne, to bih još više volio.
AA Digital Line(ic)-Sumić SCBH(ic)-Siltech LS110 mkII(zv.)-Marohei Maduro S(štrom)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 13:39
Htio si probati Audio Research CD7? I nije te odbila činjenica od ukupno 7 cijevi unutra?
haha
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Privremeno zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 22:08
Tako bi vjerojatno i bilo. Ali ga ne bi gledao ni zbog cijene.

CD5, sad mi se upalila lampica, tog je imao, možda još uvijek ima. Mislim da taj nema ni jednu cijev unutra, ali sjećanje nije više što je nekad bilo haha a meni se na da sad istraživati po netu.
Iako, jednu ili dvije bih možda i preživio proteza
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,249 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Računala i audio
Synology NAS - prijatelj u d...