Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pojačalo za Focal Aria906/Supersonic DAC

Odgovori Odgovori Stranica  <1 414243
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2021 u 17:57
A nu!ga!nu!

Ni ja ne mislim da ide stvarati podjele...na kraju krajeva one su odavno tu...
(ne, ne mislim da je to dobro)

Ali očigledno da forsira neka stvari, nepotrebno i totalno promašeno

Editirao nu!me! - 11.veljača.2021 u 18:04
volumio_rPi3_links usb zica_analog precision UP/DSP_kimber PBJ zica (nekoliko njih)_hypex ncore (puno njih)_bauhaus zica (dosta njih)_satori BE + satori 16P + peerless XLS10 / sve u kompresiji_sve diy
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (3) Pohvala (3)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2021 u 19:08
Originalno postano od strane člana: nu!me! nu!me! napisao:

A nu!ga!nu!

Kakve podjele? Gdje? Što? Što nije dobro? Bio bi genijalno kad bi svi mislili jednako. Ja bih se prvi ubio.

Pročitaj si njegov post o VU i Watt metrima. Čovjek fino sažeo problematiku u jedan koncizan post tak da i onaj tko nema pojma može skužiti o čemu se radi. Totalno nepotrebno i nadasve promašeno, nema što. A još više nestručno. Joke, daj pliz... Puno je produktivnije kićenje Josipa raznim pogrdama. Ja osobno sam sretan što se takav čovjek od kojega imam što naučiti, uopće javlja na forumu. A to što netko ide decidirano tvrditi nešto što ne stoji, pa dobije ispravak, nije Josipov problem.

Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2021 u 19:41
Appy, nemoj se ljutiti al ti si sretan jer ti je nahvalio krella a nije ti ga hvalio tek tako jnego je htio izazvat nekakvu reakciju od Gaše na to jer se njega jedinog ide podbadat.
Ova tema ima neko svoje ime a gle o čemu se tu sada piše, opet 10 strana nevezanih gluposti uz temu.
svatko može otvorit topic i pisat o čemu hoće, jel tako.

Pogle da ne velim debilne i podrugljive komentare i u temi Ion, 10 strana debilana nevaznih uz bilo šta u temi Akustyk pa oni pokušaji sa Željkom prije pola godine, velim nije to slučajno.
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2021 u 20:31
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Originalno postano od strane člana: nu!me! nu!me! napisao:

A nu!ga!nu!

Kakve podjele? Gdje? Što? Što nije dobro? Bio bi genijalno kad bi svi mislili jednako. Ja bih se prvi ubio.

Pročitaj si njegov post o VU i Watt metrima. Čovjek fino sažeo problematiku u jedan koncizan post tak da i onaj tko nema pojma može skužiti o čemu se radi. Totalno nepotrebno i nadasve promašeno, nema što. A još više nestručno. Joke, daj pliz... Puno je produktivnije kićenje Josipa raznim pogrdama. Ja osobno sam sretan što se takav čovjek od kojega imam što naučiti, uopće javlja na forumu. A to što netko ide decidirano tvrditi nešto što ne stoji, pa dobije ispravak, nije Josipov problem.

U pravu si Appy...
Slazem se...

Ma...trkeljam bezveze po obicaju...bjezim ca...dok jos nesto ne izvalim....

Editirao nu!me! - 11.veljača.2021 u 20:33
volumio_rPi3_links usb zica_analog precision UP/DSP_kimber PBJ zica (nekoliko njih)_hypex ncore (puno njih)_bauhaus zica (dosta njih)_satori BE + satori 16P + peerless XLS10 / sve u kompresiji_sve diy
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (4) Pohvala (4)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2021 u 21:42
Originalno postano od strane člana: Sveti_Ilija Sveti_Ilija napisao:

Appy, nemoj se ljutiti al ti si sretan jer ti je nahvalio krella a nije ti ga hvalio tek tako jnego je htio izazvat nekakvu reakciju od Gaše na to jer se njega jedinog ide podbadat.
Ova tema ima neko svoje ime a gle o čemu se tu sada piše, opet 10 strana nevezanih gluposti uz temu.
svatko može otvorit topic i pisat o čemu hoće, jel tako.

Pogle da ne velim debilne i podrugljive komentare i u temi Ion, 10 strana debilana nevaznih uz bilo šta u temi Akustyk pa oni pokušaji sa Željkom prije pola godine, velim nije to slučajno.
Svetac, nemoj se ljutiti, al zvučiš ko jedna od dvije tetke na kauču dok gledaju mexičku sapunjaru i čude se kak to Fernando prca Esmeraldu, a zaručen je za Brunhildu. Dok se na štednjaku krčka gulaš. 

Nisam ja sretan nego je Josip vidio shemu i shvatio o čemu se radi. I da su to radili inženjeri i to najveće baje. Pa je njemu kao inženjeru odmah bilo jasno da je to pojačalo kak spada, a ne neka tamo pizdarija za hipstere. A ovo o navlačenju Gaše ti je smiješno. Nije Gašo baš toliko zanimljiv. Možda tebi je.

Debilne i podrugljive komentare u temi Ion sam očito propustio jer nisam pomno čitao forum neko vrijeme pa bih zamolio link. Promaklo mi. Valjda, ne znam na što ciljaš.

Što se tiče oftopika, to je normalno. Ljudi razgovaraju, tema skrene, onak ko u stvarnom životu. Isto tako se tema može vratiti u kolosijek ako netko to potakne i ako se nije totalno ofucala. Bolje tako nego da neki moderator stalno podvriskuje nije tema!!! i briše postove. Yebala te tema. Bolje imat ovakav forum gdje se može normalno ćaskati i zafrkavati nego neki uštogljeni gdje se ljudi ponašaju ko da im je netko u dupe nabio partviš sve do kefe. Na kraju, svi mogu vidjeti kako se forum sasvim lijepo sam izmoderira (članovi sami sebe), a pravi rusvaj nastane kad se pojavi moderator koji nema blage veze o bilu foruma pa poput slona u staklani počne raditi reda. A napravi još veći nered. Jer nit je zainteresiran nit ima volje. A postao je moderator u neko pradavno doba jer nitko drugi nije htio. Ne velim ja da se ovaj forum ne bi mogao fino moderirati. Ali, to treba biti čovjek koji ovdje sjedi, kuži ljude i odnose, koji je intelektualno dorastao takvoj odgovornosti i na kraju koji bi se uopće želio nečega takvog prihvatiti. Budući takav ovdje ne postoji, glasam za autopilot. Okej, vrijeđanje baš nije nešto što bi trebalo prakticirati, ali događa se, ljudi smo. Iako, svjedočio sam hlađenju (i osobnom) nakon uvrede, dočim nitko nije reagirao na perfidne uvrede bez uvredljivih riječi. A tako se može nekoga izvrijeđati 5 puta žešće, ako se baš želi. Samo, ne umije to svatko. A ne umije to svatko ni iščitati. Kako god, čemu nekomu pridavati takav značaj pa se zbog samog sebe i vlastitim izborom srozavati na razinu vrijeđača? Neki ljudi imaju istančaniji osjećaj za druge (socijalna inteligencija) pa im neće biti svejedno kao se osjeća netko drugi čitajući upućene mu bljuzge. Neki to nemaju. Kako god mkII, ovo je muški forum, o krajnje osobnim muškim stvarima pa je i normalno da ponekad uzavrije krv. Nije forum o uzgoju mimoza i pomadama za njegu nuškog tijela. A bilo bi i dosadno brate mili da nikad ne zaiskri. Yebate, ko vječni život u blaženstvu. Neka ultimativna nagrada za ovce koje cijeli život mole i trpaju u dupe pare popadiji. Ja bih prvi pobjegao iz raja glavom bez obzira jer ne mogu zamisliti većeg užasa.

P.S. i presmiješno mi je ovo povremeno gnušanje i jadikovanje nad ovim forumom određene ekipe koja je kao iznad da bi ovdje bilo što pisala, al uredno lurka š'a ima.

Editirao Apparatus - 11.veljača.2021 u 21:43
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2021 u 22:03
Evo stavio sam ti pohvalu , ne znam što piše sve al bar za količinu znakova 

Ako sam ja ko jedna od tetki na kauču, ti si sa ovim zaslužio bit druga. proteza

Editirao Sveti_Ilija - 11.veljača.2021 u 22:14
Na vrh
Dorian Reloaded View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Reloaded Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2021 u 22:15
Appy daj molim te skini tu shemu pa pogledaj, bome stvarno treba biti Baja za to sloziti, svi su njihovi izlazi similarno toj shemi koja se moze javno skinuti, Baje su u punom smislu rijeci.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.veljača.2021 u 08:17
Što da skinem kad je imam godinama? Svatko tko ima imalo čuke o audio elektronici, mora osjetiti respekt spram toga. Ne, nisu oni baje. Baja si ti, ja i Gašo.
gluphaha
Osim toga, NIJE TEMA!!!
Na vrh
Dorian Reloaded View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Reloaded Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.veljača.2021 u 11:07
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Što da skinem kad je imam godinama? Svatko tko ima imalo čuke o audio elektronici, mora osjetiti respekt spram toga. Ne, nisu oni baje. Baja si ti, ja i Gašo.
gluphaha
Osim toga, NIJE TEMA!!!
haha,,,ali ok,,imas pravo nije tema.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 414243
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,220 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA