Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Moderiranje foruma

Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.travanj.2020 u 17:27
Kaj got.

Odi ti radje prati fiziku i tehnicki

I ne spustaj na osobnu razinu.

Editirao Gašo - 01.travanj.2020 u 17:29
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP,Canare 4S8, ATC SCM 19 V2
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.travanj.2020 u 00:00
Iako se ovo vrijeme cini kao da je film 'Beskrajan dan' postao stvarnost, zapitam se zasto je na forumu odabran 1.april kao dan koji se stalno ponavlja...

Osim vrijedjanja, koje svakako treba moderirati, poneki postovi se cine kao da su ih pisala djeca forumasa i to saleci se...pretpostvljam kako tome nema lijeka....no, onda svakako nema vise ni mjesta cudjenju zasto na forumu nema vise kvalitetnog clanstva ni napisa....
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.travanj.2020 u 12:17
Na koje postove, u kojoj temi, konkretno mislis? Ne stignem sve procitati, koji puta samo proletim pogledom pa mi mozda promakne.

Hoces se ti uhvatiti moderatorstva? Treba jos jedan moderator. (ozbiljno pitam, ne zajebavam se)
Rule #1: Keep your moderator happy at all times
Na vrh
ZlyM View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.travanj.2020 u 12:59
alexatpos moderator - ZA
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.travanj.2020 u 13:23
Dapo, hvala, ali ja sam jedva informaticki pismen (ne znam niti uploadati fotke) 
Osim toga, ne vjerujem kako imam autoritet za to, niti mislim kako moja perspektiva treba odgovarati svima.
Jasno mi je kako ovdje ucestvuje (ako ne stalno,onda ponekad ili barem citanjem) veci broj razlicitih ljudi, sa razlicitim iskustvom, stavovima i na kraju razlicitim sistemima.

No, mali primjer, ne zelim ikoga prozivati, niti zelim da to postane osobno, medjutim imali smo nedavno temu koja je napokon prizvala moderiranje, jer se pretvorila u 'kafnasku' svadju (nista protiv kafana nemam, dapace)
Mozda bi rjesenje bilo otvoriti temu pod nazivom 'Kafanska rasprava' u kojoj bi (gotovo) sve bilo dozvoljeno?
Takodjer, ne zelim traziti ni dlaku u jajetu, ali kada nakon takve 'rasprave' kakva se odigravala nedavno, procitam (pojacalo za focale) kako 'sva pojacala zvuce drugacije, jer ne postoje tehnicki ispravna', ili kako 'sva pojacala zvuce isto' doslovce izgubim svaku zelju za daljnim citanjem.

Nisam tankocutan, volim salu i posalicu,nisam niti nervozan, svakodnevno se rekreiram na vise nacina, sistem mi dobro svira, sve pet. 
Nisam primjetio da je ikome drugom to zasmetalo (valjda je to dio folklora, pa se nitko vise i ne obazire) isprva je i mene nasmijalo, ali ako takva prica postane prevladavajuca retorika, onda je ocigledno netko od nas na krivom forumu (dok me netko ne uvjeri u suprotno, dopustam mogucnost kako sam ja taj)
Takodjer, ne mislim niti kako bi forum nesto izgubio mojim odsustvom, no zasigurno nisam prvi koji je dosao na ideju da odustane citajuci takve ili slicne napise

Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.travanj.2020 u 15:22
Sad sam procitao temu o Focalima koju spominjes. Svatko ima pravo na misljenje, a internet sve trpi. (ovo nije islo tebe Zede) A i stvar je u tome sto ovdje ima ljudi sa vecim i manjim iskustvom u hifiju pa onda dolazi do raznih nesporazuma i svadja. Plus jos netko podbode i ode sve u off.
Sto se tice moderiranja, sve ok ako ne zelis. I nema potrebe za odlaskom, dodje do zasicenja s vremenaom, maknes se na kratko, pa opet nazad. Tako je u skoro svemu, ne samo na forumu, hifi i sl.

P.s.
Zede, maknuo sam ti post jer nije tema da ovdje raspravljate o pojacalima, plus drugi dio posta si spustio na osobnu raznu prema Alexu.

Editirao Dapo - 15.travanj.2020 u 15:35
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.travanj.2020 u 15:38
Originalno postano od strane člana: Dapo Dapo napisao:

P.s.
Zede, maknuo sam ti post jer nije tema da ovdje raspravljate o pojacalima, plus sa drugim dijelom posta si se spustio na osobnu raznu prema Alexu.

jesam, ali je osobno pitanje bilo u funkciji ocrtavanja situacije na forumu, opet je poanta bila vrlo jasna. ali ako je treba reći naglas, nema problema. većina starih sudionika se, čini se, većinom ili u potpunosti umorila od pisanja o komponentama i svojim iskustvima, i ne kontribuiraju, ili to vrlo rijetko čine, i onda se nitko ne treba čuditi što u takvom odnosu snaga iskoče marginalne teme o osiguračima, ili o tehničkoj ispravnosti. jer očito su neke teme u ovom sastavu sudionika potrošene, pa ostaju takve marginalije. i to je bila poanta pitanja

ja ne kužim, mislio sam da su mi poante jasne, očito nije tako

Editirao zed_alive - 15.travanj.2020 u 15:39
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2020 u 00:11
Moderatori ovog foruma su se potpuno pogubili. Ovakvo bezrazložno brisanje postova i cijelih tema koji nisu na "pravovjernoj" liniji administracije je za mene uvredljivo nakon 16 godina članstva. Više nije potrebno vrijeđati ili omalovažavati. Dovoljno je izraziti drugačije mišljenje.

Umišljanje prekomjerne vlastite važnosti ili relevantnosti  kad tad dođe na naplatu ili kako bi narod rekao: "Svaka rit dođe na šekret". U to nema sumnje.
Kako se osjećam blesavo što u ovome sudjeljujem osjećam potrebu da prekinem.
Kolege na vlasti ote lepo vrit..haha

Na vrh
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2020 u 00:20
Nemoj i ti odustati. Maloprije sam nešto takvo napisao ali ode u nepovrat. Nestaju stranice, teme, stari članovi... Kaj se događa?
Mjuza     
Mjuza 2
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2020 u 08:29
Dan the man, dosao je Admin i poceo radit reda sjekirom. To se dogodilo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Retro audio
Kazetofoni