Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Drmeš

Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.ožujak.2020 u 19:18
kad je masa dvosjekli mač, inertnija je i time i veći vrag. jednom kad inertnija masa krene u gibanje...
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
Supersaša View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Supersaša Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.ožujak.2020 u 19:57
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Nego, meni se čini ovako sa strane, da je danas u Zagrebu pokazana najbolja moguća organizacija i odgovor na krizu. Možda se meni samo čini, a možda je to ono, najgori smo mi, uvijek i svugdje. Nitko ni da bekne koju pohvalu, a ja vidim građane, vatrogasce, muriju, civilnu zaštitu, medicinare, vojsku, Bedblubojse pa ako hoćete i vlast u modu svi za jednog, jedan za sve.

Fino nas je zdrmalo, ko bas od Ateceja   :)    ... Zgrada iz 80ih na Srebrnjaku ni da bi mrdnula, tek par razbijenih stakala, dobra armatura svaka čast.

Inače, ovaj mjesec su začepile sve krkanske pitschkice kaj urlaju od početka stoljeća, pa je sad muk. Teško se naviknut. Možda tak ostane za stalno ... moš mislit ...Organizacija je neuobičajeno staložena, zamislimo samo da su ministrant odbrane i vasobrković krenuli na virus bazukama, što se realno moglo dogoditi. 

Tak da, thumbs up za sad...ostalo ćemo riješiti...
I found it hard
Its hard to find
Oh well, whatever, nevermind
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2020 u 10:32
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Osiguranje stana,kuce,slusaone..pogotovo za ove high endase je obavezna!!
Razmišljam već neko vrijeme o osiguranju kuće i stvari. Morat ću to konačno obaviti koliko ove godine. Bajdvej, koje hajendaše? Ako si mislio na forumu, ja ne vidim ni jednoga.
Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2020 u 13:51

Bajdvej, koje hajendaše? Ako si mislio na forumu, ja ne vidim ni jednoga.

Ni ja...

haha
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2020 u 14:46

Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Osiguranje stana,kuce,slusaone..pogotovo za ove high endase je obavezna!!
Razmišljam već neko vrijeme o osiguranju kuće i stvari. Morat ću to konačno obaviti koliko ove godine. Bajdvej, koje hajendaše? Ako si mislio na forumu, ja ne vidim ni jednoga.
Moras to,nisu to neke pare a kad se sr*nje desi bar imas neku sigurnost!Pre nekih 2-3 miseca u ZG mi prika zivi u stanu koje je ispod razine "mora" takozvani suteren i kad je ona kusurda okrenula poplavio mu cili stan, a taman sve obnovio!Morali su ponovno skidat tek postavljeni laminat i stavit novi kao i pituravanje zidova,naravno sušili su cijeli stan 10ak dana,dobio 9000 kn za stetu!

Kako nema,sto tvoj SF i DCS nisu high end..ima ih jos osim tebe..ne govorim o onim preseravanjima od 100+ K eura.
Osiguraj sve to,viruj mi!Ja doma staklo razbijem dobijem novo!!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2020 u 17:20
Osigurat ću sigurno. Što se hajenda tiče, ne moramo drviti i mogu samo ponoviti, nema toga ovdje. A naravno nije ni bitno.
Na vrh
Muzikman View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Muzikman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2020 u 19:37
Obavezno, treba se osigurati. Skupe su stvari kod mnogih od nas. Samo, treba odabrati dobro osiguranje. Najbolje, ako se ima nekog poznatog, inace ce uvijek bit natezanja. Tri price kod mene . Prva: u jednoj od nekretnina koje imamo za najam, procurilo jedno kupatilo susjedu ispod. Nije puno, ali fleka na plafonu ostala. UNIQUA osiguranje - nista nisam s njima uspio rijesit. Lopovi, zatrpali me formularima. Poslao ih ih u 3pm, otisao do susjeda i dao mu iz dzepa. Druga: napravio totalnu stetu na autu od €150.000, kasko naravno. EUROHERC - godinu dana se natezao s njima, na kraju su platili, ali sta su sve probali samo da ne moraju. Trece: imao sudar i ostecen jedan prednji kocni disk. Kasko pokriva, ali treba promijeniti naravno oba. Cijena jednoga oko 10.000kn. CROATIA - preko poznanika, platili mi oba.

Editirao Muzikman - 24.ožujak.2020 u 19:38
PS Audio P5, Innuos ZEN MkIII, PS Audio DSJr, EAR 864, Pass Aleph5 klon, GoldenEar Triton Reference, Martin Logan ESL (PS Audio AC10, AQ NRG Y3, Cardas Neutral Reference, AQ Cheetah, AQ Kilimanjaro)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.ožujak.2020 u 19:50
Već se oko 20 godina držim za suknju Croatia osiguranja i ne kanim mijenjati. Doduše nisam imao ozbiljnih unfala pa ne znam koliko su teški u tom slučaju. Međutim, imao sam peh s prednjim šajbama i to ne baš jeftinim i lako dobavljivim. Mijenjao 3-4 puta. Nikad ni naznake problema s osiguranjem. Kod njih ću osigurati i ovo što još nisam.
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.ožujak.2020 u 21:35
Originalno postano od strane člana: Muzikman Muzikman napisao:

Obavezno, treba se osigurati. Skupe su stvari kod mnogih od nas. Samo, treba odabrati dobro osiguranje. Najbolje, ako se ima nekog poznatog, inace ce uvijek bit natezanja. Tri price kod mene . Prva: u jednoj od nekretnina koje imamo za najam, procurilo jedno kupatilo susjedu ispod. Nije puno, ali fleka na plafonu ostala. UNIQUA osiguranje - nista nisam s njima uspio rijesit. Lopovi, zatrpali me formularima. Poslao ih ih u 3pm, otisao do susjeda i dao mu iz dzepa. Druga: napravio totalnu stetu na autu od €150.000, kasko naravno. EUROHERC - godinu dana se natezao s njima, na kraju su platili, ali sta su sve probali samo da ne moraju. Trece: imao sudar i ostecen jedan prednji kocni disk. Kasko pokriva, ali treba promijeniti naravno oba. Cijena jednoga oko 10.000kn. CROATIA - preko poznanika, platili mi oba.
Bome dah mi je malo stao kod cijene auta..nebitno nego jel to Golden ear Trinitron Referenc kod tebe zamjena ta Logane ili?
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Muzikman View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Muzikman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2020 u 19:50
Da, stigli Reference sleperom iz Danske prije mjesec dana
PS Audio P5, Innuos ZEN MkIII, PS Audio DSJr, EAR 864, Pass Aleph5 klon, GoldenEar Triton Reference, Martin Logan ESL (PS Audio AC10, AQ NRG Y3, Cardas Neutral Reference, AQ Cheetah, AQ Kilimanjaro)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Brtva za driver?
Forum: Audio komponente