Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

KLUB 28.09.2019 SonusArt

Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Denza View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
7 of 9

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (2) Pohvala (2)   Citiraj Denza Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: KLUB 28.09.2019 SonusArt
    Objavljeno: 24.rujan.2019 u 01:33
Dragi članovi, partneri i svi prijateliji Audiofil kluba,

Nakon ljetne stanke nikako ne propustite ove subote 28.09.2019 u 18h. u prostorijama Audiofil Kluba HR (Baštijanova 52a/4.kat, Zagreb), vrhunski hifi set-up koij ćemo pripremiti u suradnji sa našim partnerima, firmom SonusArt.

Premijerno ćete imati priliku poslušati izvrsne nove Dynaudio Confidence zvučnike,

prekrasan, novi Pathos Inpol Heritage. Potpuno balansirano pojačalo u čistoj A klasi, ručno izrađeno u Italiji,

i kao izvor zvuka koristit ćemo gramofon vrhunske renomirane firme - AVID.

Vjerujemo da ćete doći u velikom broju i da će Vam se svidjeti.
Do skorog druženja, lijepi pozdrav!

Editirao Denza - 24.rujan.2019 u 01:34
Disconnected from the collective
Na vrh
Dorian View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 12:43
ovo bi stvarno trebalo doci vidjeti uzivo, ovako na fotkama ovaj pathos djeluje ocajno, a unutra doslovno strava kako je nabacano plus more zicurina kao prastari vintage, djeluje da se industrija malo pogubila ili ostanu bez novaca za razvoj na pola projekta ne znam kako to drugacije objasniti
P5 Power Plant, DirectStream DAC, BHK Signature Pre, Stellar phono, BHK250, Dynaudio Confidence 5, Hitachi FT-007
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 13:27
Daj ti hajtek men, što si se odmah uskokodakao?
haha
Vidio si radnu verziju iliti prototip. Finalni proizvod izgleda sasvim normalno, a uvjeren sam da i dobro radi/zvuči.
Na vrh
Dorian View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 14:26
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

haha
Vidio si radnu verziju iliti prototip. Finalni proizvod izgleda sasvim normalno, a uvjeren sam da i dobro radi/zvuči.
komentirao sam produkcijski primjerak, meni to unutra  izgleda kao kad narucis nesto na stranicama za freelancere i onda jos usput pogledas kaj skuplja prasinu na policama i to sve naguras u jednu kutiju po sistemu neka se nade, ne bu skodilo i prebojas antikorozivnom temeljnom bojom koja je zaostala od pretprosle godine kad je zena farbala ogradu, prevedi uskokodakao haha 
ne znam kako zvuci, no meni izgleda kao u opisu.
P5 Power Plant, DirectStream DAC, BHK Signature Pre, Stellar phono, BHK250, Dynaudio Confidence 5, Hitachi FT-007
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 15:11
Ko ne dođe, magarac, ovaj, kokoš
Aspetto soprattutto!!!haha

Editirao Gašo - 24.rujan.2019 u 15:20
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Denza View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
7 of 9

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Denza Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 19:51
Originalno postano od strane člana: Dorian Dorian napisao:

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

haha
komentirao sam produkcijski primjerak, meni to unutra  izgleda kao kad narucis nesto na stranicama za freelancere i onda jos usput pogledas kaj skuplja prasinu na policama i to sve naguras u jednu kutiju po sistemu neka se nade, ne bu skodilo i prebojas antikorozivnom temeljnom bojom koja je zaostala od pretprosle godine kad je zena farbala ogradu, prevedi uskokodakao haha 
ne znam kako zvuci, no meni izgleda kao u opisu.

Doriane, kako ti je Apparatus i napisao "hajtek men". 
Negativan si i u svemu ćeš vjerojatno vidjeti problem, a zapravo je problem u tebi.
Pokušaj drugačije ponekad, dakle, biti pozitivan i cijeniti nečiji rad i inicijativu.
Najlakše je pisk***ti i pljuvati po nečijem radu i trudu. 
PS: vrijedi i za one koji se time naslađuju.

my two pennies worth;)
Disconnected from the collective
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 20:44
Nikad mi jedna stvar neće bit jasna; pored toliko pameti u na ovom forumu, Srbi i Slovenci su i dalje giganti za nas po pitanju produkcije u hifi svijetu.
Da ne spominjem Skandinavce.
Pa daj utržite ta svoja znanja, svi ćemo vas podržat!!
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 21:07
Ok Mrave, jesi kupio sto od ovih hrvatskih brendića koji trenutno egzistiraju, i to na nacin kao kad kupujes strano, bez cijenkanja i to?

Ne znam pricu i background brendova iz susjedstva, ali znam da je pokrenut jedno i zahtjevno u startu, a opstat i izaci van na trziste, jos teze, pogotovo financijski(bez kapitala nema marketinga).

Podrzat znaci cjeniti i investirat u kvalitetu, a ne sam govoriti.

Editirao Gašo - 24.rujan.2019 u 21:17
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
donkimizer View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 21:10
Nemoš to kod nas mrave, dok platiš poreze, prireze, davanja, mito, uhljebe, kazne i sve drugo, ne ostane ti ništa. Zamisli da RAAL ribonce proizvode Hrvati, jedan drajver bi koštao bar 6000 eura. Onaj najjeftiniji. haha
Na vrh
demo995 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 21:40
Originalno postano od strane člana: donkimizer donkimizer napisao:

Nemoš to kod nas mrave, dok platiš poreze, prireze, davanja, mito, uhljebe, kazne i sve drugo, ne ostane ti ništa. Zamisli da RAAL ribonce proizvode Hrvati, jedan drajver bi koštao bar 6000 eura. Onaj najjeftiniji. haha

Zaboravio si napisat.."6000€+pdv"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,094 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike