Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zatvorena temaRuski front 2018.

Odgovori Odgovori Stranica  123 34>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Direktni link do posta Tema: Ruski front 2018.
    Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 15:32
Karamba, što nas ovo zadesi? Ćuđaše se sinoć arogantni Argentinci. Imaju relativno bezveznu repku, ali došli su po naslov. Valjda zato jer su oni Argentinci pa im to pripada po difoltu. U stilu sad će se svi razbježat kad se oni moš mislit pojave. I zato jer imaju nogometnog Mesiju Messija koji nikad za repku nije igrao kako je trebao. Budimo pošteni, nije imao ni bogzna s kim igrati. Ali svejedno, trebao bi Ronaldu platiti sate poduke iz liderstva i nogometne psihologije vođe, da ga majstor malo educira. Iako, najvažniji sastojak: cojones, ne možeš kupiti koliko god bio pernat.

I Nijemci su došli obraniti titulu. Brazilci opet imaju sjajnu repku i zna se što je njima uvijek na pameti. Fracuzi isto haluciniraju o sličnom i usput na dresu nose čvarak (zvjezdica svjetskog prvaka) koji pripada Hrvatskoj. Dobra Belgija (bolji smo od njih pun ku...fer) također umišlja svašta. Svi bi oni htjeli isto samo ne znam tko će pobijediti nas Hrvate. To mi jedino nije jasno. A nije više ni njima.

Editirao Apparatus - 22.lipanj.2018 u 15:38
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 15:40
Jer ono sinoć nije bila dominacija, ono je bila supremacija. Klasični nabiguz. 
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 15:51
DON'T MESSI WITH CROATIA!

I'm a Blackstar ✴
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 17:46
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

... Fracuzi isto haluciniraju o sličnom i usput na dresu nose čvarak (zvjezdica svjetskog prvaka) koji pripada Hrvatskoj. Dobra Belgija (bolji smo od njih pun ku...fer) također umišlja svašta. Svi bi oni htjeli isto samo ne znam tko će pobijediti nas Hrvate. To mi jedino nije jasno. A nije više ni njima.
Ajme, ovo je gore od Krell/SFaber litanija haha
Gamut CD3-->pasiva (TKD 2508)-->YBA Passion 400-->Soltanus Cricket
Support: SolidTech Radius
IC:Sumić SCBH(x2) - LC:Siltech LS110 mkII - MC:Marohei Maduro S(x5)
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 18:12
@apparatus
Ne trebaju mi knjige uz zdrave oči da vidim Manđu kao slabu kariku. On trenutno može dati gol jedino ako se stative postave na rub šesnaesterca. Obično najvažnije utakmice se sastoje od 5 šansi koje Manđo ne može realizirat. Srećom imamo genijalnog luđaka Rebića koji nas može odvest do kraja a može nas i upropastit.
Rebić me podsjeća na Suareza na prošlom prvenstvu...nitko ne grize na pobjedu kao on.

Nigerija upravo dala gol. Ajmo Island...tucite Nigeriju, mi vam bod pustimo, samo da ne prođu oni Argentinci koji samo znaju cipat po nogama...
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 19:18

... Fracuzi isto haluciniraju o sličnom i usput na dresu nose čvarak (zvjezdica svjetskog prvaka) koji pripada Hrvatskoj. Dobra Belgija (bolji smo od njih pun ku...fer) također umišlja svašta. Svi bi oni htjeli isto samo ne znam tko će pobijediti nas Hrvate. To mi jedino nije jasno. A nije više ni njima.
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Ajme, ovo je gore od Krell/SFaber litanija haha
1998. nisi imao televizor u kući ili se još nisi rodio ili si imao "pametnijeg" posla (ne bi me čudilo) i nisi gledao polufinale SP-a u Francuskoj? Nisi vidio prije tekme od frke blijede Francuze (blijedi crnci) jer je Hrvatska u četvrtfinalu iznakazila Nijemce s 3:0 očitavši im lekciju identično kao i sinoć Argentincima? Nisi vidio kako smo Francuze imali u džepu nakon Šukerovog gola i samo ih je trebalo zatući? Nisi vidio kako njihov obrambeni igrač, koji nikad ni prije ni poslije nije zabijao za Francusku, postiže nakon naše greške u obrani izjednačujući gol? Pa je poslije opet opalio i ušla mu je i druga. Frajer je imao oko 150 nastupa za repku i ta dva gola su mu jedini u karijeri, baš na toj tekmi. Ne kažem da nam je itko drugi kriv, ali trebali smo i morali u finale jer smo bili najbolja repka na turniru. U finalu su Francuzi bez većih problema porazili čudan i ranjeni Brazil (neka čudna priča oko Ronalda) i postali svjetski prvaci, a to bismo im u finalu učinili i mi. Tu zvjezdicu na dresu trebali smo zauvijek nositi mi, a ne francuzi. Naš bad.

Što se tiče ovog prvenstva, nema bolje repke od naše, osim možda Brazila, a i njih možemo dobiti. Ako Hrvatska može kontinuirano odigrati kao sinoć još 3-4 tekme, a mislim da može, što je to? Jel to finale?

Što se tiče, SF/Krell litanija, da nisi uskogrudan, zadrt i nadsve škrt ko što jesi i ti bi ih imao umjesto one francuske amplifikacije i kanadsko-srpskih zvučnika. Đe ih nađe leba ti i paštete?
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 19:26
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

@apparatus
Ne trebaju mi knjige uz zdrave oči da vidim Manđu kao slabu kariku. On trenutno može dati gol jedino ako se stative postave na rub šesnaesterca. Obično najvažnije utakmice se sastoje od 5 šansi koje Manđo ne može realizirat. Srećom imamo genijalnog luđaka Rebića koji nas može odvest do kraja a može nas i upropastit.
Rebić me podsjeća na Suareza na prošlom prvenstvu...nitko ne grize na pobjedu kao on.

Nigerija upravo dala gol. Ajmo Island...tucite Nigeriju, mi vam bod pustimo, samo da ne prođu oni Argentinci koji samo znaju cipat po nogama...
Donekle točno ako Manđu gledaš kao klasika centarfora (boje ga se ko crnog vraga), ali on to može, a i ne mora biti. Sinoć je bio jedan od najkorisnijih igrača u polju, dao i srce i dušu i tijelo kao i uvijek. Popio batina ko konj. Kapa do poda. Nezamjenljiv igrač. Nenadoknadiv. 

Reba je još uvijek neiskusan u repki i sigurno će smanjiti doživljaj i smiriti živce jer mu to jedino još fali. Mali kipi i kuha od želje. Tad će biti vrhunski igrač kakav nam je trebao. Izuzetna fizikalija. Odbijaju se od njega ko od zidane tarabe, pogotovo kad im on još mrvicu pripomogne.
haha

Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 19:47
jesi siguran i dalje za brazil?

mislim da bi ih oderali ko mačku mater.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 20:50

Što se tiče, SF/Krell litanija, da nisi uskogrudan, zadrt ... 
Jesi kad čuo ono o balvanu i oku? haha

Nijemce smo dobili najvećim dijelom jer smo imali igrača više. Sva 3 gola dana nakon njihovog crvenog kartona. Dotad je bio manje-više egal na terenu.

A Francuzi su Braziilcima sakrili loptu u finalu kao što mi nikad ne bi. Je da smo bili blizu onda, je da smo bili na rubu da Francuze izbacimo, ali kad čujem te spike "trebali smo, mogli smo, naše je to zapravo" želudac mi proradi lagano. Da smo bili bolji od Francuza, dobili bi ih. Bili su bolji točno toliko da su dali gol više. I to je to. Sve ostalo je "osobna problematika".
Gamut CD3-->pasiva (TKD 2508)-->YBA Passion 400-->Soltanus Cricket
Support: SolidTech Radius
IC:Sumić SCBH(x2) - LC:Siltech LS110 mkII - MC:Marohei Maduro S(x5)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 23:10

Što se tiče, SF/Krell litanija, da nisi uskogrudan, zadrt ... 
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Jesi kad čuo ono o balvanu i oku? haha

Nijemce smo dobili najvećim dijelom jer smo imali igrača više. Sva 3 gola dana nakon njihovog crvenog kartona. Dotad je bio manje-više egal na terenu.

A Francuzi su Braziilcima sakrili loptu u finalu kao što mi nikad ne bi. Je da smo bili blizu onda, je da smo bili na rubu da Francuze izbacimo, ali kad čujem te spike "trebali smo, mogli smo, naše je to zapravo" želudac mi proradi lagano. Da smo bili bolji od Francuza, dobili bi ih. Bili su bolji točno toliko da su dali gol više. I to je to. Sve ostalo je "osobna problematika".
Gore si zaboravio u quote uklopiti ključnu riječ, a to je ŠKRT!
haha
Ovo o balvanima je ona neka sakralna pričica za uveseljavane male i velike djece? Zaboravio. A i bolje.
haha
Nijemce smo dobili zato jer smo pretežito bili puno bolji u svemu. A oni nikako nisu repka koja svojom fizikom ne može kompenzirati manjak jednog igrača. Nije to razlog. Većinu tekme nisu mogli prdnuti od goropadnih 'Rvata.

Što se tiče Francuza, defakto puka sreća i ništa više jer nisu bili bolji oni nego mi. Finale su odradili kako su trebali na krilima ulaska u finale. Ne treba naravno nikako zaboraviti da su igrali doma. Uz činjenicu da finala uopće nisu trebali vidjeti nego su od Nizozemaca trebali popushiti tekmu za treće mjesto i osvojiti drvenu medalju. Toliko od mene na tu temu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 34>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Audio komponente