Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

(U)pomoć

Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
gadafi View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj gadafi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 13:41
Ako te sluznebi zastupnik otpili, javi se direktno u MA i usput navedi sta ti je zastupnik rekao.
Jango Fett:"Latin house je komercijala koja se pušta prije prelaska na narodnjake."
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 13:42
U filmu, zivot Peter Sellersa, on dolazi kuci i otkriva kako mu je mali izgrebao auto, pisao svoje ime po novom Jaguaru, mislim. Nakon toga, zamoli malog da donese sve svoje igracke u dnevni boravak, na tapet, te onda pocinje skakati po njima. Kada zavrsi, kaze malome, 'vidis, ovo si ti maloprije napravio svome tati'. Pouka, kakav odgoj, samo dresura....
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 13:44
Originalno postano od strane člana: Rus Rus napisao:

Bile su gore(bar tako mali kaže). Vidiš tog se nisam ni sjetio.to su one original na magnete i mislim da nisu baš neka zaštita.u svakom slučaju kad dođem doma provjerim pa ak je mali seronja lago uzimam mu mob da ne zove plavi telefon dok ga ......

...haha dobar si...

...sve sto se pokvari da se i napraviti, tako da ne brigaj...ja sam pre cetiri kgodine kupio kod zastupnika Tannoy Mercury V1 bookshelf zvucnici, a u isto vreme mi se rodilo drugo dete, cerkica, i ja onako u  zanosu sam slusao muziku, a mala bebana mi u rukama, uzmem krpu kao da ih obrisem od prasine (a novi glanc, tek par dana u mene), i krpom zakacim visokotonac koji je metalni, kupola  se u nano sekundi povukla ka unutra.......khm khm... bes u meni je bio nevidjen, ali sta cu, kao i svaki pravi hifi zaludjenik narucim isti takav novi i zamenim. Moje igranje sa krpom me je stajalo 50 evrica plus postarina....zivot ide dalje, mala ima sada 4 godine i odmah sam je naucio sto dalje od tatine hife, a kad sam u sistem stavio lampaski preamp, prvo mi je bio na najvisljoj polici, sad sam od skora ga spustio nize, a cera samo gleda u lampinjone.....pec pec....cool

Editirao parabolis - 09.siječanj.2018 u 13:49
Grundig cd 35,Philips cd104,Sugden A48 III, Meridian 562V, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 lampama, Kef 103.4
Na vrh
Rus View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Rus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 14:09
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Jel to ima aluminijsku membranu?

Spigala se membrana i navlaci špulu na polni nasavak magneta. Moguce da se i spula spigala od udarca u jednu stranu membrane.

Nemam pojma koja je membrana. Bum prvo probal kod onog meštra na trešnjavci pitat jel se kaj da popravit pa ak on veli da je za smeče zovem zastupnika.
Na vrh
Rus View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Rus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 14:10
Originalno postano od strane člana: parabolis parabolis napisao:

Originalno postano od strane člana: Rus Rus napisao:

Bile su gore(bar tako mali kaže). Vidiš tog se nisam ni sjetio.to su one original na magnete i mislim da nisu baš neka zaštita.u svakom slučaju kad dođem doma provjerim pa ak je mali seronja lago uzimam mu mob da ne zove plavi telefon dok ga ......

...haha dobar si...

...sve sto se pokvari da se i napraviti, tako da ne brigaj...ja sam pre cetiri kgodine kupio kod zastupnika Tannoy Mercury V1 bookshelf zvucnici, a u isto vreme mi se rodilo drugo dete, cerkica, i ja onako u  zanosu sam slusao muziku, a mala bebana mi u rukama, uzmem krpu kao da ih obrisem od prasine (a novi glanc, tek par dana u mene), i krpom zakacim visokotonac koji je metalni, kupola  se u nano sekundi povukla ka unutra.......khm khm... bes u meni je bio nevidjen, ali sta cu, kao i svaki pravi hifi zaludjenik narucim isti takav novi i zamenim. Moje igranje sa krpom me je stajalo 50 evrica plus postarina....zivot ide dalje, mala ima sada 4 godine i odmah sam je naucio sto dalje od tatine hife, a kad sam u sistem stavio lampaski preamp, prvo mi je bio na najvisljoj polici, sad sam od skora ga spustio nize, a cera samo gleda u lampinjone.....pec pec....cool

Ahahah. Moram pogledat taj film. To je moj čovjek.
Na vrh
Rus View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Rus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 14:12
Originalno postano od strane člana: alexatpos alexatpos napisao:

U filmu, zivot Peter Sellersa, on dolazi kuci i otkriva kako mu je mali izgrebao auto, pisao svoje ime po novom Jaguaru, mislim. Nakon toga, zamoli malog da donese sve svoje igracke u dnevni boravak, na tapet, te onda pocinje skakati po njima. Kada zavrsi, kaze malome, 'vidis, ovo si ti maloprije napravio svome tati'. Pouka, kakav odgoj, samo dresura....

Ahaha. Moram pogledat taj film. To je moj čovjek.
Na vrh
karlo84 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj karlo84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 14:21
to je bilo nehoticno. moja kcer od 4 godine je uzela skarice i rezuckala mrezicu na zvucniku. i narvno da je na prvu zanijekala. get used to it
Na vrh
Fantocci View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fantocci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 15:35
Meni je šogor jednom sa dupetom srušio Bowerse 602 S3 sa stalka, slomila se prednja plastika i ogrebalo drvo sa strane.
Nisam ga mogao ni opsovati jer sam mu u očima video da mu je bilo jako žao. I sam je znao da je prilično smotan u životu, uvijek mu se nešto takvo događalo. Tada sam ih baš namjeravao prodati i uzeti samostojeće a onda ništa zbog toga. I što ćeš? I dan danas su takvi.
Na vrh
Tihomir View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Tihomir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 16:28
A sto placete za parsto kuna stete
Meni je klinac kad je imao dvije godine prevrnuo samotojeci zvucnik (samogradnja) , koliko se sjecam dva puta , srecom nije srusio na sebe.
Iako sam pazio, desi se. Nakon toga sam napravio granitne baze da zvucnik bude stabilnji, sad nema sanse da ga itko prevrne. Uz to sam napravio cvrstu zastitu koja ide preko drivera tako da je i to sigurno.
Sad su klinic veci pa paze.
Da, kad ga je prevrnuo stradala su dva drivera , bas i srednjotonac jer imaju ogromne magnete koji su kod udarca odvalili košaru (pukla cijela kontrukcija). Svukupan trosak drivera je bio par tisuca kuna.
I sto sad, nije dijete krivo, sam sam si kriv sto nisam ranije sve napravio kako sam planirao.
Accuphase DP67 - Mimetism 15.2 - Visaton Vox 253 MTI(modificirani)
Na vrh
alki View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 20:58
Originalno postano od strane člana: gadafi gadafi napisao:

Ako te sluznebi zastupnik otpili, javi se direktno u MA i usput navedi sta ti je zastupnik rekao.

pa ima ga pravo otpilit...u stvari, mehaničko oštećenje ne ulazi u jamstvo čak i ako ga ima.

nebi se čudio da zastupnik (ACA) nema dodanti drajver već ga naručuje.
ja bi odma pitao proizvođača za novi, iako sumnjam da će ga oni uputiut na lokalnog dilera
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Hi-Res CD
Forum: Car Hi-Fi