Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Neobavezne slušalice ;)

Odgovori Odgovori Stranica  <1 19202122>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
donkimizer View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.rujan.2020 u 23:16
Originalno postano od strane člana: Ivi Skoj Ivi Skoj napisao:

Malo me začudilo kod AKG da nije ni prošlo mjesec dana, a već napukle sa obadvije strane.

Užas. Većina Sennheisera recimo je praktički neuništiva, jedino su HD800 malo smiješne jer im se boja počne gulit nakon nekog vremena. haha
Na vrh
pule View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj pule Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2020 u 22:07
Originalno postano od strane člana: djigibao djigibao napisao:

Originalno postano od strane člana: pule pule napisao:

Pogledaj si nove zatvorene AKG K371, super su, odnosno bolje od vecine puno skupljih kad govorimo o opcenitom i uravnotezenom balansu ali i udobnosti na usima. Ima i BT verzija ako ti je bitno bez kabela.

Neke recenzije na Youtube govore da su AKG K361 bolje...

Pa i nisu daleko ali 371 su u konacnici tocnije.  Ne volim bas taj on ear sistem na usima.  Kucna amaterska mjerenja sa youtubea ali ukljucujuci i razvikani Sonarworks su daleko od realnosti dok Orratory 1990 puno bolje pogadja ono sto cujem u realnosti. Kopirao sam njegovu korekciju i Sonarworks zvuci totalno krivo i smijesno dok 1990 funkcionira. 
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.studeni.2020 u 23:58
Jel ima tko iskustva s planarnim slušačicama? Hifiman, Audeze ili nešto treće?
Na vrh
hudo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2020 u 12:33
Originalno postano od strane člana: ziki ziki napisao:

Jel ima tko iskustva s planarnim slušačicama? Hifiman, Audeze ili nešto treće?

Ja imam LCD 2 Fazor. 
Pi2AES RoPieee - Yggdrasil / Music Hall 7.1 - PrimaLuna Prologue Prem pre - Pass XA30.5 - Focal 1028be
Na vrh
hudo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2020 u 13:06
Ups, zaboratio spomenuti a vise nemogu editorat: imao i prodao planarne Hifiman HE400s, i "obicne" Grado SR80e.
Pi2AES RoPieee - Yggdrasil / Music Hall 7.1 - PrimaLuna Prologue Prem pre - Pass XA30.5 - Focal 1028be
Na vrh
pamadu View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj pamadu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2020 u 14:42
Imam HIfiman he500 sta te zanima vezano za planarne.
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2020 u 14:46
Zanima me kakav je zvuk u odnosu na recimo vrh ponude dinamičkih recimo DH600, 650 i slično. Sundara je recimo slične cijene kao HD650. 
Općenito nekakav dojam u odnosu na dinamičke. Palniram uzeti nove sluške, a planarne nemam priliku isprobati.
Na vrh
hudo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2020 u 15:13
Pa tesko je reci, ima dinamickih slusalica koje imaju neke karakteristike planarnih (linearan bas, detalji, pozornica, separacija), i planarnih koje imaju dobre karakteristike dinamicnih (dinamika, atak).
Kao kad usporedjujes elektrostatske i dinamicke zvucnike, ili imas/volis jedne ili druge. Samo kod slusalica mozes imati oboje pa se prebacujes ovisno o tipi glazbe i preferencijama:)
I vise pojacala vjerojatno koje pasu visoko-omskih i nisko-omskim modelima ...

Ja cu si eventualno uzeti jos nesto tipa Grado za "in your face" zvuk, mozda neki Sennheiser posto su toliko popularne pa da cujem u cemu je caka, ali cu svakako zadrzati Audeze jer mi se svidja linearnost, srednji, udarac (ovo zadnje neznam kako opisati a jako mi se svidja - kako se cuje udarac bubnja ili nekog instrumenta, ton, suhoca, masa i velicina tog zvuka).
Na vrh
donkimizer View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2020 u 17:34
Slušao Audeze LCD 3 jednom davno kad sam bio u lovu na slušalice. Odličan bas kako ih se i reklamira, a gore teža katastrofa, mračne za poludit...ko da slušaš zvučnik iz druge sobe, iza zatvorenih vrata. Ak se sjećam LCD X i 2 bolje pariraju po pitanju općenitog balansa. Gledao sam nešto i Hifimane ali odustao od svega, primarno zbog kvalitete konstrukcije ak se dobro sjećam.
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2020 u 17:52
Da, puno se piše o lošoj kontroli kvalitete kod Hifimana.

Imao sam svojevremeno Grado SR60, SR80, Senn HD 555, HD 430 i trenutno AKG K240Mkii koje su dale svoje nakon 10-ak godina svakodnevnog rada.

Editirao ziki - 24.studeni.2020 u 17:58
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 19202122>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike