Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Ferrofluid

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj catalyst Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.siječanj.2014 u 18:53
Dobro si pročitao.Medicinski benzin bi trebao biti najčišći,ima masnoće i njegova je primjena prvenstveno za čišćenje (preoperativnog područja ili rana)zbog baktericidnosti.Kada već govorimo o ubijanju bakterija,onda je efikasniji 70% alkohol od 90%!Izgleda čudno,ali ima objašnjenje.No, to nije tema diskusije.    

Editirao catalyst - 07.siječanj.2014 u 18:54
Nosce te ipsum
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.siječanj.2014 u 19:00
Znači ipak je masan?
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj catalyst Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.siječanj.2014 u 19:20
Ne želim biti sudac,samo sam naveo činjenice.Ima masnoće (jako malo) u medicinskom benzinu,no ono što znam sigurno jest da je izopropilni alkohol jako agresivan,skoro sve otapa..Ne smije se niti njegove pare udisati,a nije mi jasno kako dođete do njega,jer nekada nije bio u slobodnoj prodaji,baš poradi opasnosti koje posjeduje.
U navedenom početnom postu,osobno bih očistio sa benzinom,zatim sa 90% alkoholom,pa osušio fenom   

Editirao catalyst - 07.siječanj.2014 u 19:23
Nosce te ipsum
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.siječanj.2014 u 19:35
Forume, i bogu si težak. Ja na pladnju iskustvo, ni kune nisam tražio, a onaj veli probaj rađe u apoteki. A doktor, o čemu bi on nego o ubijanju bakterija?
Dakle, Gašo, nije mastan nimalo. To je dijametralna suprotnost masnoći. Kao dan i noć. Žišku? Hlapi za sekundu bez tragova i nema boljeg za uklanjanje mašćobe. Takle, taj kojeg si zaljepio, a može i ovaj drugi. Isti k...., drugo pakiranje. Bajpro.

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.siječanj.2014 u 20:19
Ok, imam ga u šupi, bum probal.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Dachande View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dachande Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2014 u 09:59
Dobar dan dečki! Otišao ja jučer odmah nabaviti isopropanol, kad ono nije to baš samo tak, u apotekama se može dobiti samo na recept, a u običnim trgovinama ga više ne smiju prodavati. Ipak pronašao sam ga u mislim da se trgovina zove Elmas-u, ali imaju samo litru i košta 65,00 kn (a i to je bilo prvo mjesto na kojem sam počeo potragu)pa ga nisam na kraju kupio. Sada ispada da je to možda i dobro!

Damire hvala ti na detaljnim uputstvima, a i s obzirom da se poznajemo, priklonit ću se tvojoj verziji čišćenja, odnosno benzinu.U koliko će se stvari odvijati po planu, namjeravam posao izvršiti do kraja vikenda, pa javim rezultate, a možda i koju slikicu zalijepim.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2014 u 10:05
Nema frke Krešo, samo pažljivo. Benz na špuli čim kraće i pazi da ne dospije na kalotu.
Na vrh
Dachande View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dachande Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2014 u 10:13
Mislim ono ak kaj za****, znam tko može ispraviti stvar
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2014 u 10:32
Podnošenje veće snage je samo jedna od funkcija.

Npr. tu su i "Ferrofluid dampens the impedance at resonance to lower distortion, smooth frequency response and increase thermal power handling. "

tako da bi ja možda kapnuo malo     ovoga
Na vrh
Dachande View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dachande Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2014 u 09:22
Kupio ja jučer benzin za čišćenje, kistove, došao kući i vrag mi nije dao mira i krenuo ja u "zahvat" U glavnom sve je išlo bez problema, upravo onako kao što je Appy opisao i za cca 3 sata sve je bilo gotovo. Uključim pojačalo, stavim CD i Za ne vjerovati!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Što radim ovih dana
Forum: Audio komponente