Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pazite se lažnjak kabela

Odgovori Odgovori Stranica  <1 37383940>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
hudo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.ožujak.2020 u 10:27
Sad sam dva tjedna u Hr pa je bila prilika nesto ubost sa njuskala. Ljudima se cesto neda slat postom pa moram ovako. Meni treba 2 kabla, dac-pre, i pre-power, a vidjet cemo kako radi, da barem jedan sjedne ja sretan.
Jedino sto sam do sada nasao da izuzetno pase sinergijski u moj sistem je zvucnicki Signal Cable Ultra (http://signalcable.com/ultraspeaker.html), mala manufaktura iz USA, i bolje mi je radio od par AQova koje sam imao (Type 4, rocket 44), original nordosta i jos tucet drugih. Onaj zuti Thomas i Stereo sa jubitua testirao Focal 1028 i preporucio taj kabel nakon sto je probao nekoliko drugih, i stvarno covjek nije lagao...
A danas u posjet Marohei Kablovi, skuzio da se nalazi par kuca od mene u Kustajnici, nadam se cut i vidjet par vrhusnkih drotova, i one lude zvucnike koje proizvodi:)
Pi2AES RoPieee - Yggdrasil / Music Hall 7.1 - PrimaLuna Prologue Prem pre - Nord NC500 mk2 power - Focal 1028be
Na vrh
spacelab View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.ožujak.2020 u 18:08
fake Audioquest Redwood 

fake Siltech Triple Crown

i ostali 

G
M
T
Y
< id="SL_locer" ="" title="Lock-in ">< id="SL_lng_from" ="SL_lngs">< value="auto">Detect language< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="am">Amharic< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bn">Bengali< value="bs">Bosnian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="ceb">Cebuano< value="ny">Chichewa< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="co">Corsican< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="eo">Esperanto< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="fy">Frisian< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="gu">Gujarati< value="ht">Haitian Creole< value="ha">Hausa< value="haw">Hawaiian< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hmn">Hmong< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="ig">Igbo< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="jw">Javanese< value="kn">Kannada< value="kk">Kazakh< value="km">Khmer< value="ko">Korean< value="ku">Kurdish< value="ky">Kyrgyz< value="lo">Lao< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="lb">Luxembourgish< value="mk">Macedonian< value="mg">Malagasy< value="ms">Malay< value="ml">Malayalam< value="mt">Maltese< value="mi">Maori< value="mr">Marathi< value="mn">Mongolian< value="my">Myanmar (Burmese)< value="ne">Nepali< value="no">Norwegian< value="ps">Pashto< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="pa">Punjabi< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sm">Samoan< value="gd">Scots Gaelic< value="sr">Serbian< value="st">Sesotho< value="sn">Shona< value="sd">Sindhi< value="si">Sinhala< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="so">Somali< value="es">Spanish< value="su">Sundanese< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="tg">Tajik< value="ta">Tamil< value="te">Telugu< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="uz">Uzbek< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="xh">Xhosa< value="yi">Yiddish< value="yo">Yoruba< value="zu">Zulu
< id="SL_lng_to" ="SL_lngs">< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="am">Amharic< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bn">Bengali< value="bs">Bosnian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="ceb">Cebuano< value="ny">Chichewa< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="co">Corsican< ed="ed" value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="eo">Esperanto< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="fy">Frisian< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="gu">Gujarati< value="ht">Haitian Creole< value="ha">Hausa< value="haw">Hawaiian< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hmn">Hmong< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="ig">Igbo< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="jw">Javanese< value="kn">Kannada< value="kk">Kazakh< value="km">Khmer< value="ko">Korean< value="ku">Kurdish< value="ky">Kyrgyz< value="lo">Lao< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="lb">Luxembourgish< value="mk">Macedonian< value="mg">Malagasy< value="ms">Malay< value="ml">Malayalam< value="mt">Maltese< value="mi">Maori< value="mr">Marathi< value="mn">Mongolian< value="my">Myanmar (Burmese)< value="ne">Nepali< value="no">Norwegian< value="ps">Pashto< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="pa">Punjabi< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sm">Samoan< value="gd">Scots Gaelic< value="sr">Serbian< value="st">Sesotho< value="sn">Shona< value="sd">Sindhi< value="si">Sinhala< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="so">Somali< value="es">Spanish< value="su">Sundanese< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="tg">Tajik< value="ta">Tamil< value="te">Telugu< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="uz">Uzbek< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="xh">Xhosa< value="yi">Yiddish< value="yo">Yoruba< value="zu">Zulu
< id="SL_BBL_locer" ="" ="1" title="Show Translator's 3 seconds">
Options : History : Feedback : DonateClose
Na vrh
jerga View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj jerga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.ožujak.2020 u 17:36
Apsolutno svaki kabel na aliexpress je fake. I još štošta drugo. To je ustvari fake site
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.ožujak.2020 u 17:37
a nije ni jebay bitno bolji...
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
markica View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj markica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.ožujak.2020 u 19:53
Sve sam kablove, prošle i sadašnje, uvijek kupovao na eBay-u. Pusta tlapnja da se tamo prodaje gotovo ništa bolje od ovog kineskog izvora.
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, dCS Puccini/U-Clock, MIT MH-750 Magnum, MIT MI-350 CVT Terminator

Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.ožujak.2020 u 20:17
Nakon Aliexpressa, najveća prevara je Quoka.
A na trećem, a ujedno i prvom, je većina oglasa iz Italije.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.ožujak.2020 u 20:57
Originalno postano od strane člana: markica markica napisao:

Sve sam kablove, prošle i sadašnje, uvijek kupovao na eBay-u. Pusta tlapnja da se tamo prodaje gotovo ništa bolje od ovog kineskog izvora.

ebay je dvosjekli mač. sva ponuda iz Kine je isti k ko i aliexpress. što se tiče ostalog, sve što kinezi lifraju, i kod drugih je sumnjivo jer su moguće, nekad i izgledno, kupili od kineza. no naravno da na njemu ima i poštene ponude

kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
markica View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj markica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.ožujak.2020 u 21:34
Lobotomija mi nije rađena. Valjda bih jedino nakon nje kupio kabel u Kini
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, dCS Puccini/U-Clock, MIT MH-750 Magnum, MIT MI-350 CVT Terminator

Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.ožujak.2020 u 21:42
Ko želi imat brendirani kabel, a ne čuje dobro-Kina izmišljena!!
Na vrh
spacelab View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.ožujak.2020 u 15:56
btw. Audioquest ima tvornicu u Kini
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 37383940>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,201 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
ATC scm19 V1