Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Žarula fest Varaždin

Odgovori Odgovori Stranica  123 126>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zuzi View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuzi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Žarula fest Varaždin
    Objavljeno: 09.lipanj.2010 u 23:11
Ovdje predcednik, obrati pozor molim

Žarula klub Varaždin otvoren je za sve dopisne članove pogotovo ove iz bliže nam okolice. Naravno da ćemo kao pravi kumeki biti počaščeni da nam se kao član obrati netko iz metropole jer je li tamo se sve dešava i tamo su po znanju mene predcednika istaknuti gurui ovog hobija, ne bi htio spominjati imena drZ i Moxtone uzalud. Ali teško je nama kmetima u velikom gradu zbunjeni smo i puni straha. Nešto nam je lakše doduše otići po neku lampu kod Velikog Mogula, jer on je ipak tu naš domaći Čuroščan.

Ne znam šta ostali prozvani članovima putem maila čekaju?

Think positiv-stay negativ
Think pozitiv stay negativ
Na vrh
Danko View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Danko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 18:48
Ti bokca,
Žalbe su stvarno počele dolaziti .
Je, nikaj, onda pozivamo na inicijalni sastanak vu subotu pri veseloj dovici.

Na vrh
harkonen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj harkonen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 18:52
Morat ćete glasat za povjerenje ili nepovjerenje predcedniku . ... Ili mu dat četvrtu šansu (predpostavljam da ste mu ih već nekoliko dali :-)
U svakom slučaju, kad napravite klub, odma donesite ukaz o obaveznoj  članarini i seminaru u Opatiji. 

kak je danas
Shejtan from Mahala...
Na vrh
F IX View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj F IX Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 19:17

Na poziv Vašeg člana Zuzija, samoproglašenog, nikad priznatog i uvijek osporavanog predcednika Žarula kluba Varždin, kojeg je on navodno osnovao prijavljujem se na Vaš forum kao član kluba sa brojem iskaznice 11. Koja mi nije nikad uručena.Žalbu protiv učlanjenja već sam usmeno predao oktroiranom tajniku kluba Danku /također članu Vašeg foruma/ jer imam dovoljno osnova sumnje da klub nikada ništa neće raditi unatoč olako danim obećanjima našeg predcednika.

Samo uzgred napominjem da kao član kluba mogu svojim skromnim neznanjem teorije i prakse doprinijeti općem neznanju o žarulama, što će se vidjeti iz mojih postova u rubrici uradi sam

Bez obzira na obzir.....
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 19:18
I kaj to ima veze sa žarulama?
Na vrh
zuzi View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuzi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 19:33
Ako bude sve u redu vidjet ćeš 03.7.2010. u Varaždinu, time da si ovim putem pozvan na izlaganje radova naših članova. Ovaj član će pokazati zainteresiranima 300B SE sa Fostex samogradnjom
Think pozitiv stay negativ
Na vrh
harkonen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj harkonen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 20:06
Šta ,šta 03.07. a mi pojma nemamo? Nije li tako nešto trebalo biti krajem kolovoza ????
Kad ste nas mislili zvati ? Ili niste ?

Shejtan from Mahala...
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 20:16
'Bate, koji su ovo huncuti. Dojdem če ne pem na more.
Na vrh
ne.dobri View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ne.dobri Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 21:30
Bas mi je drago da su se moji Varazdinci konacno malo aktivirali.

Na vrh
obelewe View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj obelewe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2010 u 21:35

Na poziv Vašeg člana Zuzija, samoproglašenog, nikad priznatog i uvijek osporavanog predcednika Žarula kluba Varždin, kojeg je on navodno osnovao prijavljujem se na Vaš forum kao član kluba sa brojem iskaznice 11. Koja mi nije nikad uručena.Žalbu protiv učlanjenja već sam usmeno predao oktroiranom tajniku kluba Danku /također članu Vašeg foruma/ jer imam dovoljno osnova sumnje da klub nikada ništa neće raditi unatoč olako danim obećanjima našeg predcednika.

Samo uzgred napominjem da kao član kluba mogu svojim skromnim neznanjem teorije i prakse doprinijeti općem neznanju o žarulama, što će se vidjeti iz mojih postova u rubrici uradi sam.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 126>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Predstavite se
Dobar dan
Forum: Audio komponente