Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Yamaha A-1

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 21:51
LFD integrirac je transparentan, kvalitetan amp (apgrejdao sam i pot na TKD čime je postao dodatno transparentan). jedino u kombinaciji ATC-soba naprosto nije dobar match - i takav može iznijeti magiju u zvuku, ali zvuku fali balansiranost

power bi trebao aktivni preamp, on je sasvim sigurno dorastao ATC-ima sa svojih 2*90W što se čuje i s pasivom. nešto od toga sam čuo dok sam imao posuđenu Yba-u. to je priča koju sam htjeo dovesti nekud da vidim puni potencijal tog powera, ali je onda naletila A-1

Editirao zed_alive - 21.travanj.2020 u 21:57
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 21:56
Originalno postano od strane člana: Sveti_Ilija Sveti_Ilija napisao:

Pa daj stavi koju sliku

evo ima oriđiđi:

Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 21:59
Ja vidim samo onaj pioneer desno haha
Šalim se, baš je krasan amp vizualno, vjerujem da i svira odlično.

Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 21:59
Bravo Zed,drago mi da si zadovoljan i da gustas s novo/starim ampom u sistemu.
Evo ako koga zanima recenzija prethodnog LFD integrirca!

Isto ako bude prilike probaj tog ATC soijit na kojeg snaznijeg ampa,cisto da se vide limiti,ipak je rijec o vrsnom dvosistemcu koji prema vasim dojmovima zasluzuje samo najbolje!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 22:14
fala, fala dečki smijeh

usko grlo mi je soba. zbog toga i ne mogu narinuti amp na pravu razinu a da izobličenja refleksija iz sobe ne podivljaju. u ovom trenutku sustav kakav je debelo nadmašuje slušaonicu. ja se mogu tu zezat još sa sitnim tvikovima, no čeka se bolja slušaonica, u budućnosti, da to stvarno zasvira u punom smislu. inače, ATC-i 19-ica su vrlo osjetljivi na smještaj po svakom parametru, no u tako maloj a zeznutoj sobi...ne možeš dobit sve istovremeno na jednoj poziciji zvučnika nego biraš najprihvatljiviju štetu (nisam ni napomenuo, laminat je ispod, uz svo ostalo haha)

znači ta ideja, ajmo testirat ATC-e šta mogu, pa spajati ne znam koji bijesni amp, i da vidimo di je A-1 u odnosu na to...to traži sobu u kojoj to ima smisla
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 22:18
Bas zanimljivo kako relativno male kutije su toliko osjetljive na polozaj,daj slikicu iz sjedece pozicije slusaone!obrva.
Nije ni moja nesto velika,sa kuhinjom mozda 25m2,mozda pinku vise!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 22:19
Fora je ova zelena tipka na crnom uređaju.
Znači taj amp je integrirana verzija recimo m4 izlaza c4 preampa? Ok slabiji je al dizajn je taj?

Editirao Sveti_Ilija - 21.travanj.2020 u 22:23
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 22:36
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Bas zanimljivo kako relativno male kutije su toliko osjetljive na polozaj,daj slikicu iz sjedece pozicije slusaone!obrva.
Nije ni moja nesto velika,sa kuhinjom mozda 25m2,mozda pinku vise!

joj, to je trenutno nered žičovinja i kreativnog nereda do televizora koji je na elementu dije hifa, nije baš za slikati haha ali dosta su u kutu, desni pol metra od boćnog zida, lijevi i manje. da, ajmo reć da im je to (bar u mojim očima) mana, zahtjevnost na smještaj, to sam spominjao i na ATC temi. oni imaju sposobnost tu da se driveri spoje u jedan, ali taj sweet spot traži i sobu i puno truda oko namještanja po sve tri koordinate sobe, plus povoljni toe-in

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 22:37
Originalno postano od strane člana: Sveti_Ilija Sveti_Ilija napisao:

Fora je ova zelena tipka na crnom uređaju.
Znači taj amp je integrirana verzija recimo m4 izlaza c4 preampa? Ok slabiji je al dizajn je taj?

ne znam, možda Gašo zna nešto o tome
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2020 u 22:42
Nedam mi se sad uspoređivatiUnhappy
mozda sutra ak bu dosadnih momenata na poslu.

RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP,Canare 4S8, ATC SCM 19 V2
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,598 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Računala i audio
Synology NAS - prijatelj u d...
Forum: Prostorna akustika